Особливості вибору вхідних дверей


Декабрь 7, 2018 – 12:16
1311237012_996-1.jpg

Вибір вхідних дверей - це важливий процес, від грамотності якого залежить дуже багато чого. Вхідні двері перша «зустрічає» гостей, тому її зовнішній вигляд просто не може бути незначним фактором. Крім того, вона повинна забезпечувати безпеку житла від незаконного проникнення, а також виконувати тепло - і звукоізолюючу функції.

Поєднавши в ідеальній пропорції всі ці фактори, можна зробити дійсно гідний вибір, яким ви залишитеся задоволені.

Особливості різних конструкцій вхідних дверей

Двері, які встановлюють при вході в будинок, бувають дерев'яними і сталевими, причому останнім часом продажу металевих вхідних конструкцій в значній мірі перевищує ті ж показники їх аналогів з дерева. Це пов'язано з тим, що металеві двері міцніше і безпечніше, хоча без додаткового утеплення вони здатні пропускати холод і сторонній шум з вулиці. Для їх монтажу бажано запросити фахівця, але якщо ви віддаєте перевагу всю чоловічу роботу по дому робити самостійно, то докладні рекомендації можна знайти тут: установка вхідних дверей своїми руками.

Металеві двері теж не однакові. І в першу чергу вони відрізняються якістю самого металу і внутрішнім наповненням. Так вхідні конструкція з металу має наступні елементи:

Особовий і тильний сталевий лист. Особливу увагу тут варто звернути на якість особового листка - це повинен бути цілісний металевий шар без будь-яких зварних швів. В іншому випадку такий лист легко можна зруйнувати за допомогою кувалди.

Лиштви. Закривають щілину, яка утворюється між такими елементами, як дверний проріз і коробка, і несуть декоративну функцію.

Притвор. Функція цієї деталі полягає в маскуванні щілини між дверима і коробкою.

Ребра жорсткості. Ці елементи несуть додаткову зміцнюючу функцію. Розташовуються усередині конструкції.

Петлі. Цією деталі також варто приділити особливу увагу. Дуже часто зловмисники проникають в будинок, знявши двері зі слабких петель або просто зрізавши їх.

Утеплювачі. Внутрішні елементи, що забезпечують захист від холоду і шуму.

Коробка. Цей елемент повинен відрізнятися високою якістю. Саме вона в більшості випадків «приймає удар» зловмисників.

Яка двері міцніше?

Такий важливий показник, як міцність дверей залежить в першу чергу від якості і товщини самої стали. На ринку можна зустріти велику кількість недорогих металевих дверей китайського походження, але саме в них сталеві листи настільки тонкі, що легко ріжуться самим нескладним інструментом.

Більш дорогий варіант - двері з загартованої сталі. Їх практично неможливо поламати. Найчастіше застосовуються для захисту приватних будинків, котеджів. Для квартири достатнім буде двері з товщиною сталевого листа від 2 мм і менше.

Заощадити на вхідний конструкції, отримавши при цьому конструкцію високої якості, можна, вибравши двері економ-класу. У них присутня тільки один особовий сталевий лист, повністю відсутня шар утеплювача, а зсередини можна спостерігати ребра жорсткості. Такі двері господар повинен буде допрацьовувати самостійно (прокладати утеплювач, декорувати внутрішній шар). Прекрасний варіант, що забезпечує надійний захист від злому.

Таким чином, знаючи особливості різних вхідних конструкцій, визначитися з вибором двері вам буде набагато легше. Успіхів!

Похожие публикации