Штукатурка Стен по Маякам Своїми Руками


ШТУКАТУРКА СТІН ПО МАЯКАХ ГІПСОВИМ РОЗЧИНОМ
Март 30, 2017 – 10:24
Наливная стяжка пола своими

установка маяків на стіни

Профіль маячковий для штукатурки 6 і 10 ммКриві стіни в квартирах, це практично панацея як для квартир з минулого, так і для новобудов, за дуже рідкісним винятком. У цьому матеріалі розглянемо, як вирівняти стіни ідеально, за допомогою маяків і гіпсової штукатурки. Перш ніж приступати до безпосередньо монтування маяків, стіни слід ретельно зачистити від усіляких покриттів і гарненько прогрунтувати.
І так, розглянемо для початку теорію штукатурки стін по маяках. Нижче ми бачимо якесь приміщення, яке потрібно заштукатурити.
А це маячковий профіль, або в народі - маячок. Маяки бувають 6 і 10 міліметрів. Відповідно - 6-ти міліметрові - похліпше, а 10-ти міліметрові по міцніше. Штукатурка стін по маяках - теоріяМінімальна товщина при цьому, у 6-ти мм маяка - 6 мм, а у 10-ти мм маяка - 10 мм. Отвори в маяку для кріплення за допомогою шурупів до стін і стель.
Якщо подивитися на приміщення зверху вниз, то змонтовані на стінах маяки будуть виглядати ось так. Відстань мнжду маяками, штукатури визначають індивідуально, але, оптимальним є 1.3 - 1.5 м
А це вже заштукатурені стіни приміщення по маяках.
Якщо при вирівнюванні стін за допомогою штукатурки, необхідно вирівняти і кути - тобто, виставити маяки так, щоб після штукатурки стін, кути в приміщенні були 90 градусів, то маяки слід монтувати з урахуванням однакових діагоналей. Відповідно, якщо у Вас діагоналі в чотирьох вугільному приміщенні рівні, то і кути будуть прямими і дорівнювати 90 градусам. Заміряти діагоналі зручно за допомогою лазерної рулетки, а й звичайною рулеткою так само можна впоратися з цим завданням.

Штукатурка стін по маяках - теорія Профіль маячковий для штукатурки 6 і 10 мм Штукатурка стін по маяках - теорія Штукатурка стін по маяках - теорія

Похожие публикации