Штукатурні Роботи Своїми Руками


ЦІНА ЗА КВАДРАТНИЙ МЕТР ШТУКАТУРКИ СТІН
Март 30, 2017 – 10:48
Выровнять пол своими руками в

У фахівців, зареєстрованих на сайті Юду, найнижча ціна за квадратний метр штукатурки стін . Сервіс YouDo - база професійних приватних майстрів, які спеціалізуються на обробних роботах в квартирах, будинках, офісах і комерційних об'єктах в Москві і Московській області.

У виконавців ви можете замовити проведення внутрішніх робіт, включаючи штукатурні роботи, на вигідних для вас умовах. Чистова обробка проводиться з використанням маяків, рівнів і інших інструментів. Вартість штукатурки стін за 1м2 (квадрат) у майстрів сервісу YouDo доступна.

Види матеріалів для вирівнювання поверхні

Вирівнювання стелі і стін штукатуркою - процес трудомісткий, що вимагає великих затрат часу. Фахівці, зареєстровані на сайті YouDo, володіють великим досвідом проведення ремонтів, тому роблять вирівнювання стін в максимально стислі терміни, незалежно від обсягу робіт. При підготовці поверхонь для подальшого фарбування або обробки іншими матеріалами майстри використовують:

  • механізовану штукатурку
  • цементну штукатурку
  • фактурну штукатурку
  • гіпсову штукатурку

Скільки коштує квадратний метр штукатурки, ви можете дізнатися у самих фахівців, так як остаточна ціна роботи залежить від типу матеріалу і інших параметрів.

Сухе і мокре вирівнювання поверхонь

Фахівці Юду застосовують два основні методи штукатурення внутрішніх поверхонь квартир: сухе і мокре вирівнювання. При мокрому способі майстри проводять покриття стін гіпсом або цементом у вигляді розчину, який після висихання утворює міцне і надійне підгрунтя. Воно використовується в якості основи для подальшого фарбування або поклейки шпалер. Суха обробка стін і стель полягає в монтажі фахівцем гіпсокартону або гіпсоволоконної плитки.

Виконавці Юду найчастіше використовують сухий спосіб штукатурення стін і стель, готуючи покриття до фарбування або декорування в приміщеннях з підвищеною вологістю. Один з факторів, за якими користується популярністю класична штукатурка - ціна за квадратний метр (квадрат), яка є низькою.

Похожие публикации