Вирівняти стіни Своїми Руками


ЯК ВИРІВНЯТИ СТІНИ СВОЇМИ РУКАМИ
Март 30, 2017 – 10:46
Как штукатурить стены своими

Як вирівняти стіни своїми

як вирівняти стіни своїми рукамиЯк вирівняти стіни своїми рукаміОбработка стін входить в так звані оздоблювальні роботи, здійснювати які потрібно після проводки електричних, сантехнічних та інших комунікацій. Це підготовчий етап для подальшого облицювання стін - їх фарбування, викладання плитки, навішування панелей і т.д.

Ви можете вибрати спосіб як вирівняти стіни в квартирі своїми руками:

 • сухий, з використанням листів гіпсокартону;
 • сирої, коли робота проводиться цементними сумішами, Ротбанд і т.п.
 • Перш ніж визначитися з вибором, виміряйте стіни і нерівності рівнем або схилом. Якщо відхилення менше 5 мм, то закласти їх можна шпаклівкою, до 5 см - застосовуйте будівельну суміш, а якщо більше - доведеться використовувати гіпсокартон.

  Будівельні суміші дадуть якісний результат, вони не зменшують габаритів приміщення, але при цьому буде потрібно багато часу і сил. Як правило, їх використовують при оформленні житлових кімнат.

  Гіпсокартон істотно заощадить ресурси, наявні проводи та кабелі легко сховаються під листи, усуне похибки на великій площі. Але при цьому, ви істотно зменшите розмір кімнати. як вирівняти стіни гіпсокартономТому його застосування актуально, якщо стіни досить сильно викривлені або у вас дуже мало часу на роботу.

  Правила підготовки

  Перед тим як вирівняти стіни в квартирі своїми руками необхідно домогтися, щоб підстава стало міцним, і зачистити всі обсипаються ділянки. Позбавтеся від старих шпалер або плитки, зніміть штукатурку та інше - треба дійти до чистої плити. Потім прогрунтуйте всю стіну валиком. Час висихання грунтовки становить приблизно 12 годин. як вирівняти стіну штукатуркоюЯкщо ви обробляєте цегляні стіни, то всі шви повинні бути ретельно забиті, для цього використовуйте розчин цементу.

  Вирівнюємо зверху вниз

  використовуємо гіпсокартон

  Для роботи підготуйте інструмент:

 • рівень;
 • серпянку;
 • залізний профіль;
 • Вирівнюємо зверху вниз Наносимо гущі і рівняємо зверху вниз
  Похожие публикации