Як Вирівняти стіни Своїми Руками


ЯК ВИРІВНЯТИ ПІДЛОГУ САМОНІВЕЛЮЮЧА (НАЛИВНА ПІДЛОГА) СВОЇМИ РУКАМИ
Март 30, 2017 – 10:36
Выровнять пол своими руками в

Як вирівняти стіни своїми

Фінішна шпаклівка «Ветоніт LR +»Підготовку стін для обклеювання шпалер можна виконати без фінішної шпаклівки (шпаклівки), досить вирівняти стіни за допомогою гіпсової штукатурки «Ротбанд», поверхневий шар якої потрібно згладити за допомогою затірки і шпателя. Але рекомендована мінімальна товщина нанесення «Ротбанда» 5 мм не дозволяє шпаклювати стіни з невеликими нерівностями і дефектами. Тому доводиться окремі ділянки поверхні стін під обклеювання шпалер шпаклювати фінішною шпаклівкою.

розмішування шпаклівкиВиди шпаклівок (шпаклівок)

Треба відзначити, що фінішна шпаклівка - це умовна назва, і шпаклівку відносять до фінішної в разі, якщо розмір фракції наповнювача не перевищує 0, 5 мм.

Залежно від матеріалу, на основі якого зроблена шпаклівка (шпаклівка), розрізняють три її види: цементна, гіпсова і полімерна. Кожен вид шпаклівки має свої переваги і недоставки.

Вибір шпаклівки (шпаклівки)

При ремонті передпокої, через велику площі стін (більше 60 м2) і їх складної конфігурації (8 зовнішніх, 7 внутрішніх кутів плюс дві поперечні балки під стелею), оптимальним способом отримання якісного покриття стін була їх забарвлення. Підготовка стін під фарбування була непростим завданням, так як частина стін була оштукатурена вапняної штукатуркою, частина зроблена з старовинних листів гіпсокартону, приклеєних алебастром безпосередньо на цегляну стіну, і невелику ділянку стіни був цегляним (довелося видалити потрісканий гіпсокартон).

Відхилення стін від площинності і вертикальності на 0, 5-5 см були усунені за допомогою гіпсової штукатурки «Ротбанд», а для підготовки поверхні відносно рівних ділянок стін до фарбування довелося використовувати полімерну фінішну шпаклівку двох видів: «Ветоніт LR +» і «БОЛАРС Фінішна Super ».

Чому полімерну, найдорожчу? Тому що завдяки гарній в'язкості і адгезії полімерної шпаклівки, підготувати стіни під фарбування, навіть не маючи великого досвіду, під силу будь-якому домашньому майстрові.

Хоча обидва види обраних шпаклівок призначені для фінішної шпаклівки, але за технічними параметрами вони істотно відрізняються в частині мінімальної товщини шару, що наноситься.

розмішування шпаклівки мийка міксера Шпатель для вирівнювання внутрішніх кутів Протирання стін вологою ганчіркою

Похожие публикации