Ковролін на Підлогу


Март 30, 2017 – 14:39
Фанера на лагах

Ковролін на підлогу фото

Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 1

кроки

Частина 1

Купівля ковроліну

 1. Виміряйте кімнату, в якій ви збираєтеся стелити ковролін. Коли ви підете в магазин, візьміть ці виміри з собою, щоб купити достатній метраж килимового покриття. Обов'язково скажіть продавцеві, на чому ви стелите ковролін - на дереві або бетоні, оскільки бетон вимагає використання інших інструментів.
 2. Візьміть з собою зразок фарби або шпалер. Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 2Якщо ви вже пофарбували стіни або плануєте якісь інші роботи в кімнаті, то візьміть з собою кілька зразків кольорів, щоб зробити в магазині обгрунтований вибір.
 3. Підготуйтеся до питань продавця. У покупців запитують, як правило, прості питання про кімнату і про її цільове призначення. Ці питання складені для того, щоб допомогти вам підібрати найбільш підходящий ковролін, і на них в будь-якому випадку не завадить мати відповідь, щоб не приймати поспішних рішень. Продавець може запитати:
  • Чи часто по кімнаті будуть ходити люди?
  • У вас є діти або домашні тварини?
  • Чи виходить кімната безпосередньо на вулицю?
  • Наскільки велика кімната?
  • Швидше за все, продавці спробують продати вам килими з технологіями Stainmaster, Teflon і Anti-Static різного ступеня дорожнечу. Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 3Пам'ятайте, що рішення залишається за вами. Виберіть те, що буде служити вашим цілям, проте не погоджуйтеся на дорогі рішення, якщо вони вам не потрібні.
 4. Підберіть ковролін, який витримає експлуатацію на бетоні. Переконайтеся, що весь ковролін виготовлений із синтетичних матеріалів. Деякі види ковроліну мають знизу основу з джуту, який є занадто сильним абсорбентом, щоб його можна було використовувати на бетоні. Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 4Якщо ви не збираєтеся встановлювати килимове покриття на накат, то треба точно знати, що ви вибираєте таке волокно, яке буде стійко до схильності бетону вбирати вологу.
  • Подумайте над покупкою ковроліну, лицьове волокно якого зроблено з олефина. Це хімічно стійке волокно, стійке до чистячих розчинів, наприклад до хлорки. Нехай дане волокно і не найм'якше і привабливе, але воно протримається довго.
 5. Виберіть або більш світлий, або темний ковролін. Як правило, світлий ковролін створює враження простору в маленькій кімнаті, в той час як більш темний відтінок може надати великих просторів затишок. Виберіть той відтінок в межах загальної колірної схеми, обраної вами для своєї кімнати, який візуально поліпшить простір кімнати і буде підходити для неї.

Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 5 Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 7 Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 8 Зображення з назвою Install Carpet on Concrete Step 10

Похожие публикации