Купити квартиру в елітній новобудові


Май 5, 2017 – 07:29
Чем выровнять пол в ванной под
Як вибрати квартиру в елітній новобудові

Столичний ринок первинної нерухомості надає покупцям сьогодні величезний вибір. Навіть найвибагливіший клієнт зможе підібрати для себе житло, відповідне по площі, плануванню, видовим характеристикам і т.д. Однак перед тим як прийняти остаточне рішення, необхідно уважно вивчити всі варіанти. У гонитві за економією часу і коштів покупець в майбутньому може зіткнутися з певними проблемами - починаючи від нескінченних ремонтів і закінчуючи втратою грошей і житла.

Елітні квартири Ви можете придбати на сайті  http://malahyt.com.ua/ua/uninhabited/business/, ціни на житло Вас приємно здивують.


Перш за все, варто відзначити, що вибираючи квартиру в новобудовах від забудовника, необхідно звернути увагу на ті девелоперські компанії, які працюють відповідно закону. Саме пайовики в нашій країні захищені краще за інших покупців - навіть при найгіршому сценарії розвитку подій (наприклад, при банкрутстві забудовника), вони можуть розраховувати на отримання оплаченої квартири. Для того щоб захистити себе від більшості ризиків, досить просто знайти інформацію про попередні реалізовані проекти забудовника і уважно вивчити історію компанії.

Ціни на елітні новобудови

Під час перегляду квартири після закінчення будівництва також дуже важливо ретельно перевірити «новоспечена» житло. Уважно досліджуйте двері, вікна, стіни, підлогу і стелю, а також протестуйте роботу електрики, вентиляції, водопровідних труб і батарей. Використовуючи такі нехитрі прийоми при огляді квартири в новобудові, покупець може уникнути істотних витрат на ремонт.

Новобудови міста сьогодні привертають увагу багатьох громадян, особливо на етапі котловану. Така покупка обходиться в рази вигідніше і дешевше. Однак в ряді випадків вона пов'язана з деякими ризиками. Тому, якщо Ви вирішили купити елітну квартиру в новобудові, обов'язково вибирайте надійного забудовника і співпрацюйте тільки з професіоналами!

Зрозуміло, при купівлі такого варіанту є певні переживання, основним з яких є ризик недобудови. Але і цього можна уникнути, якщо купувати житло на більш пізніх або вже завершених етапах будівництва.

Похожие публикации