Чому варто вибрати житло в новобудові?


Октябрь 24, 2017 – 08:37
КОНТАКТЫ

Доступна вартість, вигідне місце розташування, добре розвинена інфраструктура - це ще не всі переваги новобудов. Квартири на первинному ринку можуть стати хорошим вкладенням грошей. Згодом їх ціна збільшується, а власник завжди може здати або продати квартиру.

Можливість індивідуального планування також відноситься до переваг новобудов. Покупець має можливість самостійно планувати, яку площу матиме кожна з кімнат. Зрозуміло, це можливо зробити на етапі будівництва нового будинку, а не в момент його здачі.

переваги житла в новобудові

переваги покупки квартири в новобудові

Термін здачі першої черги заплановано на IV квартал 2016 року

Найголовнішим плюсом квартир в новобудовах є їх приваблива вартість. Сьогодні житловий комплекс «Легенда» пропонує найкращі ціни на житло. Клієнти можуть вибрати квартири в новобудові по демократичній вартості і при цьому вигідно інвестувати кошти.

Придбати житло в новому будинку зроблено з тієї причини, що воно відповідає високим стандартам якості. Щоб оцінити деякі переваги квартир в новобудові, досить поглянути на зовнішній вигляд будинків. Будинки на вторинному ринку не вражають красою і дизайном. А вдома в ЖК «Легенда» - це шедеври сучасної архітектури.

Кожен з будинків має кілька секцій, які оформлені в різних стилях. Архітектори «Легенди» планують на внутрішніх фасадах будівель створити великі панно, щоб вдома не були однотипними і нудними. Це теж відноситься до переваг квартир в новобудовах.

прибережна зона новобудови

Приобрести жилье своей мечты Вы можете на сайте ЖК "Отрадный" http://www.vidradnyi.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

про інфраструктурі

Практично всі нові будинки мають добре розвинену інфраструктуру, там є все найнеобхідніше для життя. Не став винятком і житловий комплекс «Легенда». Недалеко від нього знаходиться берегова зона для прогулянок.

На території житлового комплексу передбачені наступні об'єкти:

дитячий сад і загальноосвітня школа;

сучасні багаторівневі паркінги;

торгові центри та спортивні майданчики;

фітнес центр.

інфраструктура новобудови

Основні переваги новобудов в тому, що вони ідеально пристосовані для повноцінного життя. Поруч з новими будинками знаходяться освітні установи, розважальні комплекси, спортзали і місця для відпочинку. Забудовники піклуються про людей з обмеженими можливостями. У будинках передбачені максимально комфортні умови для них: пандуси, просторі ліфти, санвузли.

Дитячий садок в ЖК відкриє двері для 180 малюків. Установа з басейном напевно сподобається дітям. Крім того, батькам не доведеться возити маленьких учнів далеко в школу. На території житлового комплексу буде діяти загальноосвітня школа, яка розрахована на 430 учнів.

Далеко ходити за покупками або шукати місця для відпочинку теж не доведеться. Супермаркет, кафе, салон краси, берегова зона - інфраструктура житлового комплексу розвинена дійсно непогано. Крім всіх перерахованих вище об'єктів є ще банківське відділення і поліклініка.

Похожие публикации