Підлоги з керамзиту


Март 30, 2017 – 13:41
муниципалитет о нарушении

Бригада на Кнауф-поли з

Перевага керамзиту перед іншими засипкамиУ керамзиту - чудові теплоізоляційні властивості. Його активно застосовують в процесі зведення фундаментів, будівництва перекриттів між поверхами, і навіть для пристрою горищ. Всього 10 см шару керамзитового щебеню тепліше, ніж 30 см дерева і 100 см цегляної стіни. А ще керамзит ідеально підходить для пристрою теплої підлоги. Важливо тільки технологічно грамотно використовувати цей унікальний матеріал в стягуванні - а таких варіантів цілих три.

Види керамзиту для стяжкиДля початку пропонуємо вашій увазі пару ознайомчих відео:

Керамзит отримують за особливою технологією: обпалюють спеціальні сорти глини при високих температурах. Виходять невеликі гранули з пористою структурою, які мають цілу низку важливих переваг:

  • екологічність
  • довговічність
  • теплоізоляція
  • звукоізоляція
  • міцність

Бетонна стяжка з керамзитомІ при цьому всьому керамзит досить доступний в ціні. Не тішить тільки один його недолік - нестійкість до вологи, а це вже передбачає деякі обмеження в застосуванні.

Щільність керамзиту, який сьогодні пропонує ринок, коливається сьогодні від 250 до 600 кг / м3, за якими і виділяють його такі типи:

  1. Керамзитний щебінь. Цей матеріал 10-14 мм розміром, і його частіше використовують для приготування бетону.
  2. Керамзитний гравій. Стяжка з керамзитовою підсипаннямЦей використовується для монтажу міцних і легких підлог, і має три категорії: 5-10 мм, 10-20 мм і 20-40 мм.
  3. Керамзитний пісок. Використовується для тонких стяжок, розмір не перевищує 5 мм.

Вибір типу фракції залежить від того, в якому саме приміщенні ви будете робити стяжку з керамзитом, і за якою технологією.

Так, стандартна рецептура для житлової кімнати - це упаковка в 50 кг на 60 кг цементно-піщаної суміші. А ось для промислових приміщень, де навантаження на підлогу йде істотніше, потрібні вже інші пропорції. Скажімо так, великий тиск керамзит не витримає, а тому для складів з устаткуванням не підходить.

Напівсуха стяжка з керамзитом - це єдиний варіант, в якому немає необхідності в ретельній підготовці підстави. Потрібно тільки підмести і прибрати будівельне сміття з щілин. І щоб не було вологи, звичайно.

Похожие публикации