Переваги бензопил Makita


Июль 5, 2018 – 09:28
Смесь для выравнивания пола

Бензопила Makita призначена для розпилу заготовок з різних матеріалів. Її використовують в будівництві, ремонті, а також в побуті - для обрізки дерев і заготівлі дров. Відомий японський виробник гарантує якість і довгий термін служби своєї продукції.

Переваги бензопил Makita

  • економічність - за рахунок безконтактної електронної системи запалювання знижується витрата палива, а автоматичне змащення ланцюга дає можливість економити масло;
  • ергономічність - продумана конструкція пив Makita робить їх зручними в експлуатації;
  • безпека - практично у всіх моделях «Макіта» передбачені огородження для рук на рукоятках, засувка і гальма ланцюга, блокування важеля дросельної заслінки;
  • довговічність - забезпечується високою якістю збірки і металокерамічним покриттям циліндра;
  • легкий запуск навіть в зимовий час.

Tонкощі вибору

Щоб з'ясувати, яка бензопила «Макіта» на сторінці https://eurotools.ua/509-benzopily/makita підійде вам більше всього, визначте коло завдань, для яких її купуєте. Якщо ланцюгова пила вам потрібна для періодичного розпилу дров для каміна або робіт в саду, придивіться до побутових і напівпрофесійним моделями потужністю до 2 кВт: вони мало важать і мають функцію миттєвого запуску. Для універсального застосування, включаючи серйозні лесоповальние роботи, потрібна професійна версія Makita потужністю від 2 до 4 кВт.

Крім потужних показників, при виборі слід враховувати й інші характеристики, від яких залежить ціна на бензопили «Макіта»:

  1. Довжина шини. Це довжина тієї частини інструменту, на якій фіксується ріжуче полотно. Даний показник впливає на діаметр дерева, який можна розпиляти за один захід за допомогою конкретної моделі бензопили. Версії довжиною шини 30-35 см підходять для розпилу матеріалу товщиною до 30 см за один підхід, 40-45 см - до 40 см і т.д.
  2. Крок ланцюга - відстань між зубами. Невеликий крок знижує вібрації, але і продуктивність інструменту буде невисокою. При великому кроці ланцюга вібрація сильніше, а продуктивність вище.
  3. Вага. Прямо пропорційний потужності. Однак при тривалому використанні важкої бензопили робота може перетворитися в виснажлива праця. Ось чому краще вибирати модель з оптимальними показниками по масі і потужності.

Компанія EUROtools - офіційний дилер бренду Makita. У нас ви можете купити бензопилу «Макіта» в Україні на найбільш вигідних умовах з офіційною гарантією. Передбачені різні способи оплати. Виконується доставка по Києву і в інші регіони.

Похожие публикации