Стяжка Підлоги в Квартирі


Март 30, 2017 – 13:54
Бригада на Кнауф-полы из

На фото суха стяжка

styazhka-pola-cena-za-rabotuНа сьогоднішній день просто не буває квартир "від забудовника" з рівною підлогою. Стяжка підлоги, ціна м2 за роботу по влаштуванню якої у нас адекватна і навіть нижчі за середні по Москві, допоможе виправити справу. Приватна бригада майстрів Remontami7 професійно і точно в терміни зробить традиційну і найнадійнішу цементно-піщану стяжку підлоги за прийнятною ціною.

Стяжка підлоги в Москві і ціна роботи за м2

Приватний майстер виконає всі роботи з вирівнювання підлоги і влаштування бетонної стяжки в квартирі, приватному будинку або в службових приміщеннях (магазин, склад, гараж і так далі). Роботи із заливки ведуться швидко, дуже якісно і за доступними цінами за метр квадратний, передбачені знижки. Телефонуйте - домовимося!

stoimost-rabot-po-styazhke-pola-i-preimuschestva
Пристрій цементно-піщаної стяжки по маяках (до 7 см) з установкою маяківustroystvo-styazhki-pola-i-cena-rabotм2
Часткове вирівнювання статі (закладення тріщин, рустів)стяжка з керамзитом за рівнемм.п.

Увага! Остаточна вартість і знижки на певні види робіт визначаються після огляду майстром місця робіт. Виїзд майстра безкоштовно! Вартість робіт по стяжці підлоги буде незмінна до закінчення робіт.

Вказана вартість робіт без вартості витратних і будматеріалів!

Сучасні стандарти якісних робіт по фінальній обробці підлоги вимагають ідеального підстави. У цьому допоможе рівна стяжка підлоги, вартість роботи по влаштуванню якої значно нижче ризику зіпсованого паркету або ламінату, а при замовленні у нас ще й вигідна. Рівна основа стане гарантією високоякісних оздоблювальних робіт як в новобудові, так і в уже обжитий квартирі.

розрахунок пескобетона для стяжкиНаші переваги:

Як правильно розрахувати необхідну кількість сухої суміші для стяжки підлоги

Традиційна цементно-піщана бетонна стяжка підлоги вважається найнадійнішою, довговічною і міцної. Її роблять в разі облаштування плиткових підлог, перед укладанням паркетної дошки і паркету, перед укладанням ламінату будь-якого типу з'єднання.

Похожие публикации