Стяжка Пола Самовирівнювальною сумішшю


Март 30, 2017 – 14:08
муниципалитет о нарушении

Самовирівнююча стяжка

УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ПЄНОПЛЕКС ПІД СТЕЖКИ СВОЇМИ РУКАМИ.

Утеплення підлоги в приватному будинку провести варто в обов'язковому порядку, так як ця поверхня відрізняється чималими тепловтратами від 10 до 15 відсотків. Є безліч варіантів здійснити поставлену задачу, але одним з найефективніших і простих способів - це утеплити підлогу Піноплекс під стяжку. Далі спробуємо розібратися, як зробити це правильно і своїми руками.

Необхідний матеріал і інструмент

Для успішного виконання робіт нам знадобляться наступні матеріали: (на фото)

З інструментів підготуємо:
1 Ємність для замішування бетонного розчину не менше 20л;
2 Будівельний міксер;
3 Шпатель;
4 Правило;
5 Голчатий валик;
6 Канцелярський ніж;
7 Рівень і рулетку.

Підготовчі роботи

Для якісного утеплення підлоги Піноплекс під стяжку нам необхідно виконати ряд підготовчих робіт, а саме:
8Тщательно очистити підлогу від сміття та забруднень;
9Заделать все тріщини і відколи, найпростіше це зробити за допомогою спеціальних будівельних полімерів, призначених для ремонту бетонної основи;
10Еслі поверхня не відрізняється рівністю, то потрібно вирівняти її самовирівнюється сумішшю (більш докладно про те як вирівняти підлогу самовирівнюється сумішшю читайте тут), в разі, коли пів хороший і додаткове вирівнювання не потрібно поверхню, просто грунтуем.

Укладання пеноплекса і заливка стяжки

Приступаємо безпосередньо до утеплення підлоги Піноплекс під стяжку, ця робота буде складатися з наступних кроків:

Крок 1: На підготовлений раніше підлогу, укладаємо поліетиленову плівку з нахлестом в 8 - 10см і проклеюємо місця стиків скотчем. Робиться це для пароізоляції.

Крок 2: Нарізаємо демпферну стрічку з рулону спіненого поліетилену, шириною в 10 - 15см, розгортаємо її по периметру, окремими точками наносимо спеціальний клей і притискаємо її до стіни. Для більш надійного і якісного закріплення стрічки, нижню частину стіни бажано прогрунтувати.

Важливо: Монтаж демпферного стрічки обов'язковий, так як він компенсує тепло - стан вологості розширення стяжки в процесі експлуатації.

Крок 3: Укладаємо Піноплекс, тут нічого складного немає, єдино що хотілося б відзначити, що місця де стикуються плити, бажано промазати герметиком, або проклеїти скотчем.

Похожие публикации