Заливка Підлоги Самовирівнюючими сумішами


Апрель 5, 2017 – 21:06
муниципалитет о нарушении

заливка підлоги

samovyravnivayuschayasya-styazhka-polaРівна підлога - основа для якісного укладання підлогового покриття. Ідеально виконана і рівна самовиравнівающаяся стяжка підлоги дозволить якісно покласти підлогове покриття і продовжити термін його експлуатації.

Бригада приватних майстрів в короткі терміни зробить у Вашій квартирі ідеально рівну підлогу, який послужить надійною основою для подальшого влаштування будь-яких підлогових покриттів. Наші майстри роблять наливний самовирівнюється підлогу оперативно, професійно і недорого. Телефонуйте, домовимось!

Ціна робіт по влаштуванню самовирівнюючої стяжки підлоги

Пристрій самовирівнюючої стяжки (до 5 мм)samovyravnivayuschiysya-polм2
* Вказана вартість робіт без урахування вартості матеріалів

Мінімальна сума замовлення 4 000 руб

Переваги роботи з нами

Зробимо самовирівнюються стяжку (наливна підлога) на площі будь-якого обсягу

Працюємо без передоплат, оплата за фактом виконання робіт
Немає прихованих витрат в розрахунках, як написано, так і вважаємо!
Працюємо швидко, термін пристрою самовирівнюючої стяжки в одній кімнаті - кілька годин!
Самовирівнююча стяжка - схемаГарантуємо високу якість робіт і не обіцяємо того, чого не може бути
Чи можемо приступити вже сьогодні

Ламінат або кахельна плитка, покладені на криву поверхню, обов'язково деформуються і прийдуть в непридатність через деякий час. Ламінат почне скрипіти, а плитка може розкришитися. Тоді гроші, витрачені на високоякісні матеріали, будуть викинуті на вітер!

Наші фахівці використовують якісно новий продукт для вирівнювання підлоги, який з'явився на ринку будівельних матеріалів порівняно недавно. Так званий ровнітель для підлоги або самовиравнівающаяся стяжка підлоги представляє собою легко розтікається по поверхні підлоги розчин на цементній основі. Самовирівнююча суміш утворює ідеально рівну, міцну і довговічну поверхню.

Заливка підлоги самовирівнюється сумішшю - етапи робіт:

Встановлення наливних підлог, що самовирівнюються надійно і займає небагато часу. Сучасна суміш для вирівнювання підлоги висохне через кілька днів, а деякі ровнителями статі можуть сохнути протягом 3 годин! Освічена за допомогою таких сумішей поверхню після висихання, яке в середньому триває 1 добу, повністю готова до подальшого технологічного використання.

Обмазувальна гідроізоляція в ванній shtukaturka-sten-i-vyravnivanie

Похожие публикации