Які Підлоги Краще


Март 30, 2017 – 13:44
Как выровнять пол своими

Які підлоги краще на кухню3

КОРИСНА ХВИЛИНКА !!! ВАРТО ПРОЧИТАТИ !!!
Вибір підлогового кухонного покриття для необізнаного людини може виявитися складним завданням. Тут важливіше віддати перевагу не стільки красі, скільки практичності. А по можливості - поєднати ці два параметри. Пропонуємо вам розібратися з покриттям підлоги для кухні. Ідеальні підлоги в цьому приміщенні повинні бути вологостійкими, легко відмиватися від побутових і харчових забруднювачів (фруктових соків, вина, жиру і т.д.), мати міцну поверхню, відрізнятися декоративністю і вписуватися в загальний дизайн квартири (будинку). Багато сучасні покриття для підлоги в тій чи іншій мірі відповідають цим параметрам. Давайте звернемо увагу на найбільш підходящі варіанти, а також проаналізуємо їх достоїнства і недоліки при експлуатації. Після цього ви самі зможете вирішити, які підлоги краще на кухні.
Лінолеум - покриття, що заслуговує довіри Мабуть, найбільш часто підлогу в кухнях застеляють лінолеумом. Цей матеріал стійкий до стирання, не боїться вологи і гарячої пари, легко миється, на ньому навряд чи залишиться слід після падіння важкого предмета. Лінолеум характеризується недорогою ціною, а також дуже простим способом укладання, який можна освоїти самостійно. До всього іншого, лінолеум, завдяки величезному асортименту, дозволяє здійснювати найрізноманітніші дизайнерські задуми. Це може бути як однотонне покриття для підлоги, так і імітація різних більш дорогих матеріалів: плитки, паркету, каменю, металу.
До недоліку лінолеуму можна віднести освіту вм'ятин в місці розташування важких меблів (холодильника, шаф і т.п.). Втім, якщо на вашій кухні меблі встановлюється «на століття» і ви не збираєтеся її рухати, то про наявність вм'ятин вам турбуватися не варто - ви дізнаєтеся про їх існування тільки при заміні підлогового покриття.
Керамічна плитка - апофеоз практичності Керамічна плитка має міцну поверхнею, яка відрізняється стійким кольором, не схильна до стирання і не взаємодіє з побутовою хімією. На надлишкову вологу або навіть затоплення сусідами підлогове покриття з плитки ніяк не відреагує. Сучасна плитка дуже декоративна і дозволяє оформити підлогове простір кухні в самих різних стилях. Останнім часом дуже модною стала плитка, яка копіює різні «благородні» матеріали: цінну деревину, натуральну шкіру, дорогоцінні метали, мармур або іншою дорогою камінь.
На жаль, разом з перевагами, плиткове покриття підлоги має і недоліки. При падінні на плитку важкого предмета, особливо металевого, велика ймовірність, що на поверхні кераміки залишиться тріщина. У цьому випадку для відновлення ...

Похожие публикации