ЯК ВИРІВНЯТИ БЕТОННУ ПІДЛОГУ


Март 30, 2017 – 14:47
Как выровнять пол фанерой

Чим вирівняти підлогу в ванній під

Рівна підлога в будь-якому приміщенні необхідний не тільки з естетичних міркувань, але і попереджає травмування власника нерухомості. Малоприємний вид похиленого шафи не порівняти з перекиданням хитається телевізора або переломом кінцівок в результаті падіння на «майже рівному місці». Що б не було причиною: початкові помилки при будівництві або поява вибоїн і тріщин в процесі експлуатації, - питання «Як вирівняти підлогу ?» Рано чи пізно встає і перед Новосьолов, і під час ремонту.

Зміст

У сучасному житловому будівництві основою підлоги в будинку, квартирі, гаражі, офісі є бетон або бетонні плити. Залежно від призначення приміщення, зверху укладають лінолеум, керамічну або ПВХ плитку, паркет, ламінат, ковролін, і довговічність зовнішнього, найчастіше дорогого покриття залежить від рівності бетонної основи підлоги.

Для отримання рівного міцного підстави під фінішне покриття підлоги, досягнення тепло- гідро- і шумоізоляції вирівнювання проводиться або методом стяжки, або нанесенням розчинів спеціальних сумішей для вирівнювання підлоги.

Вибір способу вирівнювання залежить від величини перепаду висоти підлоги і матеріалу чистового статі: при різниці рівня підлоги в 3-4 см виконується вирівнює стяжка бетонної підлоги; якщо ж підлогу в цілому рівний, але виявляється велика кількість тріщин, то виконують вирівнювання Саморозтічних сумішами або плитковим клеєм.
Фахівці розрізняють кілька видів стяжки, що базуються на двох основних способи укладання: суха стяжка і стяжка з додаванням різних рідин.

Суха стяжка легко виконується навіть початківцям будівельником, обходиться дешевше і значно утеплює кімнату. В якості наповнювача застосовують керамзит, сухий кварцовий пісок, пінополістирол. Поверх укладають фанеру, гіпсоволокнисті вологостійкі листи (ГВЛ) або дерев'яні плити (ДСП, ДВП), тому суха стяжка виробляється частіше в житлових кімнатах.

Похожие публикации