Як Зробити Підлогу Рівною


Март 30, 2017 – 14:03
Определение ровности пола

Як зробити рівну підлогу на

Заливка наливної підлоги своїми рукамиМета розробки наливних підлог полягала в скороченні трудовитрат і тривалості облаштування, супутніх застарілим схемам вирівнювання та оздоблення. З рішенням обох завдань чудово справляється рясний ряд складів, що дозволяють в короткий термін створити міцну, ідеально рівну, монолітну поверхню, що тішить герметичністю і відсутністю швів. До переліку експлуатаційних достоїнств обгрунтовано приплюсовані технологічні пріоритети, завдяки яким наливна підлога своїми руками при скрупульозному дотриманні правил зможе залити домашній майстер, який не має в послужному списку будівельної спеціальності.

До родини наливних підлог, званих народом самовирівнюються розчинами, ми з деякою часткою помилки відносимо:

  • і нові пластичні ровнителями, з використанням яких виконується груба стяжка. Потужність створюваного ними шару варіює залежно від формули і обіцянок виробника від 1 см до рідко затребуваних через дорожнечу 30 см;
  • і фінішні суміші, які використовуються для тонкошарового остаточного вирівнювання. Їх товщина обчислюється від пари мм до 2, 5 см.

Незважаючи на те, що працюють вони переважно в чітко злагодженому тандемі, випускаються одними і тими ж виробниками, так і основу мають схожу, це різні матеріали, як за призначенням, так і за методами укладання. Ровнителями, що відрізняються від старих цементно-піщаних розчинів оптимізованої растекаемостью і пластичністю, наносяться на підлогу звичним способом з розрівнювання по маяках. Здатністю самостійно формувати рівну площину під дією сил земного тяжіння вони не володіють.

Пристрій наливної підлоги своїми руками Як зробити наливні 3 D підлоги своїми руками Мета пристрою наливної підлоги Підготовка підстави до пристрою наливної підлоги

Похожие публикации