Матеріали для Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:30
Напольные покрытия. Пробка
записатися на навчання

ТОВ «Сучасні матеріали» пропонує конструктивні панелі TEPLOFOM + на основі екструзійного пінополістиролу, що застосовуються для вирівнювання стін за невисокою ціною.

Матеріали для роботи

  • Конструктивна панель TEPLOFOM + . Монтаж будівельних панелей TEPLOFOM + може проводитися на клейовий склад, механічно, на каркас, на нерівну стіну або комбіновано. Плити мають рівну поверхню, однакові геометричні розміри (1250x600 і 2500x600 мм), завдяки чому в місцях стиків не утворюються зазори. Товщина панелі (10; 12, 5; 20 мм) підбирається в залежності від необхідності зменшення теплопровідності.
  • Монтажна піна . При проведенні робіт з вирівнювання стін для заповнення стиків між панелями TEPLOFOM + використовується монтажна піна різних марок, наприклад, HILTI CF-I 750.
  • Монтажний клей . Для монтажу панелей можуть застосовуватися клеї для утеплювачів, такі як TEPLOFOM FIX, INSTA-STIK, або інші з маркуванням «для пінополістиролу» на упаковці. Треба враховувати що, на відміну від піни, клей має кращу адгезію, меншим коефіцієнтом розширення, більшою щільністю і довговічністю.

Орієнтовна ціна матеріалів для вирівнювання стін

TEPLOFOM FIX
TYTAN WB-70
клей INSTA-STIK

Етапи монтажу будівельних панелей TEPLOFOM +

1. Нанесення позначок і цементного розчину. У панелях за допомогою викрутки проробляється 8 отворів (5 шт / м2). Вирізаються місця під запірну арматуру і труби. На мітки наноситься цементний розчин.

2. Нанесення клейового шару. Панелі TEPLOFOM + кріпляться до стіни за допомогою клею. Для щільного прилягання панелі він наноситься зубчастим шпателем, з відступами в 2-3 см від краю.

3. Вирівнювання панелі TEPLOFOM +. Панель розташовується на стіні і щільно притискається до її поверхні. За допомогою спиртового рівня проводиться вирівнювання панелі по вертикалі і горизонталі.

4. Фіксація панелі. Після затвердіння цементу через заготовлені мітки просверливаются отвори на товщину 8 мм і закріплюються панелі. Панель фіксується до несучої основи на глибину 50 мм металевими шурупами

Похожие публикации