Правило для Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:12
Штукатурка для выравнивания

Правило трапециевидное 250 см

viravnivanie_1

Вирівнювання стін - основний етап чорнової обробки

Найчастіше, при покупці квартири, люди стикаються з тим, що будинки здаються без чорнової обробки. Що ж таке чорнова обробка і що в неї входить?

Чорнова обробка - це важливий етап в ремонті, від якого залежить якість всієї чистової обробки. Це свого роду фундамент оздоблювальних робіт, тому ми рекомендуємо приділити йому особливу увагу. У чорнові роботи входять наступні види робіт:

  • установка вхідних дверей
  • вирівнювання стін
  • стяжка підлоги
  • розводка сантехніки (без установки сантехнічних приладів)
  • розводка електромережі (без установки електроприладів і обладнання)
  • розводка слабкострумових мереж (прокладка кабелів під телебачення, пожежно-охоронну сигналізацію, інтернет, домофон)
  • розводка опалювальної системи

Деякі забудовники здають будинки з підготовкою під чистову обробку, якість якої іноді залишає бажати кращого.

У даній статті ми пропонуємо приділити особливу увагу одному з найбільш тродоемкіх і дорогих при чорнової обробці видів робіт - вирівнювання стін . Існує кілька способів вирівнювання стін, які ми рекомендуємо проводити в залежності від їх кривизни.

Вирівнювання стін гіпсокартоном

Гіпсокартон - це прямокутний лист, який складається з двох шарів картону з прошарком з гіпсу з армуючими добавками, при цьому бічні кромки смуги зафальцовиваются краями картону (лицьового шару). Картон виконує роль як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (шпаклівка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін.). За своїми фізичними і гігієнічних властивостях картон ідеально підходить для вирівнювання стін при найбільш сильних відхиленнях (більше 50 мм), де недоцільно використовувати штукатурні суміші в зв'язку з великою витратою.

Похожие публикации