Вирівнювання Стен по Маякам


Март 30, 2017 – 11:20
Выравнивание стен гипсовой
Вирівнювання стін необхідно

Професійне вирівнювання стін по маяках виконують фахівці Юду. На сайті Юду зареєстровані тільки досвідчені майстри, які виробляють якісне вирівнювання стін під час ремонту квартир і будинків, а також комерційних, промислових, торгових приміщень.

За допомогою такої поширеної технології як вирівнювання по маяках, фахівці готують стіни до фінішного шару. Від того, наскільки професійно виконана робота, залежить кінцевий результат. Тому такий трудомісткий процес краще довірити фахівцям. Виконавці Юду виконають штукатурку стін відмінно за доступною вартості.

специфіка ремонту

Майстри, зареєстровані на Юду, відрізняються високим професіоналізмом і якістю виконання робіт. Щоб виконати штукатурку стін по маяках, в першу чергу, фахівці готують поверхню:

  • повністю знімають старі обсипаються ділянки, шпалери, фарбу
  • проводять ґрунтовку стін розпилювачем, щіткою, катком
  • залишають поверхню для повної просушки

Підготовку поверхні виконавці Юду виконують якісно, від цього залежить, наскільки довго буде триматися шпаклівка.

Для вирівнювання стіни по маяках готується спеціальний розчин, він може складатися з:

  • цементу, піску, глини і води
  • гіпсу, вапна, піску і води

Щоб штукатурити ванну або кухню, фахівці використовують цементний розчин, так як вологість в цих приміщеннях підвищена. Гіпсовий склад застосовують в житлових кімнатах, залах ресторанів і офісах. Він дозволяє підтримувати мікроклімат приміщень.

Щоб приготувати розчин, фахівці заливають суху суміш водою і користуються будівельним міксером.

Вирівнювання поверхонь майстри, зареєстровані на Юду, виконують за налагодженою схемою. Спочатку вони встановлюють маяки, проводять монтаж профілів, після чого можна штукатурити. Рівність кожного з них перевіряється схилом. Зверху в стіну забувають цвях, на нього прикріплюють довгу шовкову нитку з грузиком внизу. На криву поверхню за допомогою розчину кріпляться з двох сторін маяки, саме по ним йде подальше рівняння. Монтаж маяків можливий також за допомогою саморізів.

Похожие публикации