Вирівнювання Стен Ротбанда


Март 30, 2017 – 11:23
выравнивание стен и потолков
Вирівнювання стін Ротбанд

Вид приміщення після шліфуванняЯк би Ви не старалися отримати рівну поверхню стін або стелі при шпаклівці, на поверхні все одно залишаться дефекти: смужки горбків від кутів полотна шпателя, нерівності переходів зашпакльованих в різний час ділянок стіни. Тому для усунення цих дефектів доводиться після шпаклівки стін або стелі поверхню доводити до ідеальної за допомогою шліфування наждачним папером або сіткою.

З усіх операцій по ремонту стін, ця - найнеприємніша, так як супроводжується виділенням величезної кількості всюди проникаючої пилу. В обов'язковому порядку необхідно працювати в респіраторі, інакше дихати буде неможливо. Захистити від пилу потрібно і очі за допомогою щільно прилягають до обличчя очок. Ручна машинка для шліфуванняВсі речі і інструменти з приміщення краще винести, інакше вони покриються товстим шаром пилу.

Фотографія зроблена через кілька годин після закінчення шліфування стін, коли осіла висить в повітрі пил. До початку шліфування підлоги були чистими.

Існує два способи механічної шліфовки стін і стель: ручний і за допомогою електричної шліфувальної машини. Вибір способу шліфування залежить від міцності шпаклівки, виду нерівностей і площі стін або стель.

Невеликі горбки і смужки, залишені широким шпателем при розгоні шпаклівки, легко видаляються круговими рухами долоні, легко притискає до стіни шматок наждачного паперу зернистістю №60-80. Щоб було зручніше працювати, наждачний папір закріплюють на дерев'яний брусок або дошку. Але такий спосіб шліфування стін низькопродуктивний і не дозволяють отримати якісну поверхню.

Електричні вібраційна машинка для шліфування підошва шлифмашинки Електрична вібраційна машинка для шліфування шліфування стіни

Похожие публикации