Вирівнювання Стен Штукатуркою


Март 30, 2017 – 11:19
Выравнивание стен гипсовой
вирівнювання стін штукатуркою

Незважаючи на широке розмаїття будівельних матеріалів на ринку і сучасні технології, для вирівнювання стін і стель сьогодні все також застосовується штукатурка. Оздоблення стін штукатуркою дозволяє з мінімальними витратами вирівняти поверхні і підготувати їх до подальшої обробки. Вартість штукатурки стін на даний момент досить прийнятна, тому такий спосіб підготовки стін вельми популярний.

Технологія штукатурки стін і стелі

Як проводиться штукатурка стін? Для штукатурення та вирівнювання стін сьогодні все частіше застосовуються спеціальні гіпсові склади, які багато в чому перевершують традиційний цементний розчин. Однак навіть при використанні цементних сумішей виходить цілком якісна і довговічна штукатурка стін, ціна якої більш ніж прийнятна.

Підготовка стін, стелі - вирівнювання стін, стелі

Перед оштукатурюванням, перш за все, необхідно підготувати стіни. Якщо проводиться штукатурка стін зі старим цементним покриттям, то його необхідно максимально видалити, а залишився цемент необхідно обстучать молотком для додання йому штучної нерівності. Зверніть увагу, що штукатурка стелі також починається з аналогічною підготовки. Якщо робиться штукатурка цегляної стіни, то на ній встановлюються спеціальні маяки, які дозволяють без праці вирівнювати розчин.

Після того як стіна або стеля належним чином підготовлені, можна приступати безпосередньо до накинувся розчину. Наброс розчину необхідно проводити за допомогою кельми, так це дуже зручно. Не слід відразу наносити товстий шар розчину, особливо це стосується стель.

Вирівнювання стелі штукатуркою проводиться в два-три етапи. Товщина шару штукатурки, який наноситься за один раз, не повинна перевищувати 3 см, а для стелі цю цифру рекомендується знизити вдвічі. Тут варто зазначити, що зі штукатуркою стін зможе впоратися і новачок, але ось обробку стелі краще всього довірити професіоналам.

Похожие публикации