Вирівнювання Стен під Плитку


Март 30, 2017 – 11:29
Штукатурка для выравнивания

Крива стіна як його вирівняти

Ідеально рівних стін не існує, особливо якщо мова йде про тих стінах, які ніколи не готувалися для укладання плитки. Навіть мінімальна нерівність в кілька міліметрів буде дуже сильно псувати зовнішній вигляд стіни. Тому вирівнювання стін під плитку - важливий процес. Це не дуже складно, але вимагає сил, часу і уваги.

Способи вирівнювання стін під плитку

Є два варіанти вирівнювання стін для укладання плитки. Для першого потрібна обштукатурити стіни, а для другого - вирівняти їх за допомогою листів з гіпсокартону. Вибір способу залежить від того, наскільки нерівні стіни, а також від перепадів на них і вад, які знайдуться в ході огляду.

Вирівнювання стін перед укладанням плиткиГотуємо стіну під плитку штукатуркою

На перший погляд може здатися, що обштукатурити стіну під плитку складно, але це не так. Головне - дотримуватися правил нанесення штукатурки, бути уважними і не нехтувати використанням спеціальних інструментів: це може бути нівелір, також можна використовувати схил для вертикального вирівнювання. Найдовше доведеться готувати стіну: на неї потрібно нанести насічки. Якщо стіна бетонна, то буде потрібно попередньо очистити її, ретельно зняти всю стару фарбу. Грунтовка також забирає багато часу. Вона проводиться за допомогою спеціальної просочення покликаної підвищити адгезію матеріалу. Пам'ятайте, що суміші для вирівнювання стін під плитку бувають різними, і вибирати їх потрібно відповідно до матеріалів:

  • Пористі поверхні вимагають грунтовок глибокого проникнення. Це стосується, наприклад, тих випадків, коли стіна під плитку дерев'яна.
  • Звичайну ґрунтовку можна використовувати для стіни зі зниженою пористістю: бетонної або цегляної.
  • Дуже щільне дерево або стіну з гіпсокартону можна заґрунтувати універсальної ґрунтовкою.
Похожие публикации