Вирівнювання Стен в Ванної Гіпсокартоном


Март 30, 2017 – 11:26
Основные способы выравнивания
Як вирівняти стіни

Влаштовувати у ванній стіни з гіпсокартону слід з дотриманням наступних правил:

  • Обшивка стін гіпсокартоном рекомендується з використанням каркаса, однак за умови наявності в кімнаті рівних стін не виключений варіант з приклеюванням матеріалу.

Порада!

У разі вибору параметра з приклеюванням гіпсокартонних листів, то при обшивці необхідно передбачити підвищену гідроізоляцію виготовленої поверхні, оскільки волога, що передається від листа до клею, може послабити хватку останнього.

Ідентичні дії по додаткової гідроізоляції бажано виконати і при влаштуванні каркасного варіанта обшивки.

  • Незважаючи на свої гідроізоляційні властивості, гіпсокартон вологостійкий у ванній також вимагає забезпечення додаткового захисту з метою продовження терміну його експлуатації. Для цього необхідно обгорнути його краю по периметру гідроізоляційної мембраною або обробити їх мастикою.
    Особливо це стосується місць, де лист з'єднується з стелею і підлогою. Перед монтажем обшивки у ванній гіпсокартон рекомендується обробити зазначеними засобами, а також, по можливості, додатково всю поверхню водовідштовхувальним розчином.

Правила пристрій стелі у ванній із застосуванням гіпсокартону

Власними правилами обшивки гіпсокартоном володіє і стеля у ванній:

  • Його слід обшивати тільки вологостійкими ГКЛ, обробленими за згаданою вище схемою.
  • Фарба і шпаклівка, що наносяться на гіпсокартонна стеля, повинні бути призначені для використання у вологих приміщеннях. Встановлювати в таку стелю у ванній кімнаті звичайні світильники забороняється.
    Замість них слід застосовувати спеціальні прилади для вологих приміщень. Електропроводка, що проходить в стелі (між основною стелею і підвісною гіпсокартонних) і через стіни у ванній з гіпсокартону, повинна в обов'язковому порядку прокладатися в «гофре» - захисною гофрованою трубці, що забезпечує герметичність від вологи і перешкоджає появі загорянь.
    Крім того, гофра захистить кабель від можливого замикання об металевий профіль каркаса і від механічних пошкоджень.

Завдяки трубках типу гофри можна легко зробити заміну вийшов з ладу проводи, які не демонтуючи при цьому обробку стін і стелі.

Що стосується пристрою короба з гіпсокартону, то ніша і / або перегородка повинні також виконуватися тільки із застосуванням вологостійкого гіпсокартону.

Правила будови трубопроводів у ванній під гіпсокартоном

Водопровідні та каналізаційні труби, приховувані в гіпсокартонних стінах або коробах, вимагають спеціальної обробки, яка дозволить підвищити термін експлуатації як самих труб, так і конструкції з гіпсокартону.

Похожие публикации