Вирівнювання Стен Гіпсової Штукатуркою


Март 30, 2017 – 11:21
Штукатурка для выравнивания

При проведенні робіт, а також протягом терміну висихання розчину слід дотримуватися температуру повітря в приміщенні в межах +5 ... + 30 ° С і рівень вологості повітря не більше 75%.

підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, сухою, мати несучу здатність. Перед нанесенням матеріалу видалити з поверхні обсипаються елементи, малярні покриття і будь-які інші забруднення. Поверхня необхідно обробити грунтом UNIS в один-два шари; нерівномірно і сильно вбирають вологу підстави (газосилікат, пінобетон і т.д.) - в кілька шарів. Грунт з лінійки UNIS вибирається відповідно до типу підстави. Не допускається запилення загрунтованих поверхонь. Оштукатурювання проводити тільки після повного висихання загрунтованной поверхні.

Всі нерівності, вибоїни, тріщини глибиною більше 50 мм повинні бути попередньо закладені штукатуркою «Теплон» в кілька шарів. Товщина кожного шару при суцільному вирівнюванні поверхні не повинна перевищувати 50 мм, при шарі понад 50 мм рекомендується використання штукатурної сітки ..

При товстошарова вирівнюванні на підготовлену основу за допомогою штукатурки «Теплон» встановити маяки на відстані 20-30 см менше довжини використовуваного правила. Правильність установки маяків перевіряється рівнем. Після затвердіння фіксуючого маяки розчину можна продовжувати роботу.

приготування розчину

Для приготування розчину суху суміш засипати в ємність з чистою водою (на 1 кг сухої суміші 0, 45-0, 55 л) і перемішати протягом 1-3 хвилин до отримання однорідної маси. Перемішування проводиться механізованим способом - професійним міксером з насадкою на малих обертах. Ручне перемішування допускається при масі зачиняють суміші не більше 1 кг. Дати розчину відстоятися протягом 5 хвилин і повторно розмішати. Після цього розчин готовий до застосування. Приготована порція розчину повинна бути витрачена не пізніше 50 хвилин після замішування.

Увага! При приготуванні розчину необхідно дотримуватися співвідношення «суха суміш - вода». Не допускається додавання в суху суміш будь-яких компонентів, крім води. Додавання в уже готовий розчин будь-яких компонентів, в тому числі води, веде до зміни заявлених виробником властивостей матеріалу. Для приготування розчину використовувати тільки чисті ємності та інструмент.

Похожие публикации