Газобетонні блоки


Октябрь 20, 2017 – 08:34
Ковры напольные фото цены

Сучасні будівельні матеріали дозволяють вести роботи швидко і порівняно недорого. Наприклад, зводячі приватний котедж, и вікорістовуючі для цього будівельні блоки з пінобетону, керамзитобетону, а такоже блоки сілікатні, можна в найкоротший термін побудувати комфортний і затишний будинок.

Піноблоки з полегшеного бетону широко використовують в будівництві. За вогнестійкістю та  теплостійкістю стіни з таких піноблоків не поступаються стінам з цегли. Питома вага піноблоків нижче, чим при цегляній кладці, що дозволяє знизити навантаження на фундамент.

Качественные газобетонные блоки Вы можете приобрести на сайте компании alex-group по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Газобетон - це сучасний будівельний матеріал, який активно використовується при будівництві приватних будинків, котеджів, прибуду, складів и будівель громадського призначення. Володіючі відміннімі властівостямі и функціональнімі характеристиками, ВІН становится фаворитом Вибори сучасних будівельників. Такоже газобетонні блоки Використовують при переплануванні приміщень, добудові поверхів и при ремонтах.

Газобетон - основні переваги:

Ідеальні теплоізоляційні характеристики;

Оптімальні паропронікні Властивості, Які забезпечуються Завдяк вісокопорістої структурі;

Чітка геометрична форма;

Стійкість до впліву вогню І швидкому нагріванню;

Стійкість до ціклічного промерзання;

Ідеальні експлуатаційні характеристики: матеріал легко обробляється Звичайно ножівкою;

Прийнятна ввартість.

Особлівість газобетоннніх блоків в наявності в его тоще безлічі дрібніх застигли пустотних пухірців. Саме Завдяк їх наявності превратилась структура матеріалу и забезпечується легка вага блоку. Газобетон Забезпечує непродуваемость и оптимальну Волого и паронепроницаемость зведення стін.

Похожие публикации