Оздоблення Підлоги


Март 30, 2017 – 13:40
устройство водяного пола

Обробка підлоги фото

Що необхідно знати при виборі підлогового покриття?

Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент товарів для обробки підлоги в будинку. Кожен з них має свої унікальні властивості, достоїнствами і недоліками. Так яке підлогове покриття вважається кращим? Все залежить від приміщення, в якому буде відбуватися укладання. Розглянемо детальніше, які існують покриття для підлоги:

Будь-який будинок або квартиру можна розділити на кілька зон:

  1. прохідні і господарські;
  2. вітальня;
  3. кімнати для відпочинку.

Виходячи з цього, розглянемо на таблиці якими параметрами повинен володіти матеріал в тому чи іншому приміщенні:

Обробка підлоги в будинку: вибір матеріалу

Таблиця

Паркет вважається екологічним покриттям підлоги, виготовленим з твердих порід дерева: горіх, дуб, вільха, червоне, чорне дерево та інше. Унікальна текстура і шарм цінних порід підкреслить статус приміщення. Але при всіх своїх перевагах, даний вид обробки зовсім не доречний у ванній, передпокої і на кухні. Постійне хімічний і механічний вплив, волога і падіння важких предметів роблять матеріал абсолютно непридатним для таких приміщень.

Ламінат останнім часом завоював широку популярність. Міцність, простота укладання, низька вартість і різноманітність колірної гами служать відмінною рисою даного матеріалу. Ламінат можна зустріти як в спальній, так і на кухні, офісі або навіть в кінотеатрі. При виборі матеріалу необхідно враховувати навантаження на підлогу і прохідність приміщення. За стійкістю до навантажень ламінат ділиться на кілька класів.

Лінолеум, не дивлячись на широкий наплив нових підлогових покриттів, як і раніше залишається дуже популярним матеріалом. Має досить широке розмаїття видів, кожен з яких має як перевагами, так і недоліками. Більш того, існує кілька способів укладання матеріалу.

Похожие публикации