​Купівля квартири у забудовника - плюси і мінуси


Январь 25, 2018 – 08:45
Детский пол в комнате

Більшість київських інвесторів вважають за краще купити квартиру в новобудові від забудовника.

Даний вибір обумовлений рядом вигод і переваг. На відміну від викупу житла через посередників, покупка квартири у забудовника найбільш економічна і безпечна.

фінансові вигоди

Забудовник завжди готовий запропонувати купити квартиру в Києві за найнижчими цінами. Відомо, що покупка нерухомості на момент її будівництва або викуп квартири на стадії «котловану» завжди дешевше, ніж придбання готової квартири. Крім того, первинний ринок фінансово обходиться найбільш вигідніше, ніж житла вторинного ринку.

Ви можете придбати затишне житло від забудовника на сайті vidradnyi.com.ua/, за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Девелопер завжди зацікавлений у продажу житла, тому готовий йти на поступки у вигляді знижки, акційних або спеціальних пропозицій. На відміну від покупки нерухомості вторинного ринку, забудовник може запропонувати купити нову квартиру в розстрочку. Спочатку вноситься певна сума, а залишок ділиться на щомісячні платежі в обраний клієнтом період. Це найбільш зручно для покупців, у яких немає відразу всієї суми.

Ідеальний стан житла

Купуючи «вторинку», нові власники часто змушені вкладати колосальні суми на ремонт. Особливо, якщо мова йде про прокладання нових комунікацій і електропроводки. Найчастіше це стає необхідністю, так як в «хрущовках» і «сталінках» всі існуючі комунікації мають зношений стан і підлягають заміні. Також господарі нової нерухомості зацікавлені в оновленні інтер'єру, переклеюванні шпалер, можливо, в заміні дверей і вікон. В результаті оновлення квартири обходиться в третину вартості житла, що представляє собою чималу суму.

У разі покупки квартири в новобудові, власники не мають потреби в таких діях. Нове житло має новітні комунікації, електричні короба і проводку, що свідомо мінімізує небезпеки для життя мешканців і економить гроші на облаштування. Нові квартири в новобудовах мають повну обробку, рівні і гладкі стіни, готові до фарбування або поклейки шпалер. У приміщеннях встановлені сучасні вхідні двері, нові металопластикові вікна, надійні комунікації. Як результат, готова дли життя квартира з максимальною безпекою та комфортом для кожного члена сім'ї.

Вибір ідеальної квартири

При вирішенні купити квартиру від забудовника на момент будівництва будинку, завжди є можливість вибрати найкращий для себе варіант. Клієнт може вибирати між двома і більше житлами з рівними квадратурами і різним плануванням або, навпаки, ідентичними плануваннями, але різними габаритами. Такий вибір дозволить представити майбутній дизайн квартири, розпланувати розташування меблів, вибрати світлову сторону і т.д.

Піклування про клієнтів

Сумлінні забудовники ніколи не залишають куплені квартири напризволяще і завжди йдуть на допомогу власникам, які виявили будь-які дефекти в приміщенні. Виявивши невеликий недолік, забудовник готовий його виправити без витрат з боку покупця. Взаємодія з надійною компанією-забудовником - це гарант вдалої покупки.

Стовідсоткове право власності

При покупці житла первинного ринку виключені проблеми з питань прав власності. Вторинний ринок повний шахраїв, охочих нажитися на довірливості клієнтів. У першому випадку покупцеві нерухомість дається з білою історією, що бездоганно відображається при оформленні права на власність.

прозору співпрацю

Сумлінні забудовники пропонують прозорі взаємини. У кожного клієнта є можливість відвідати відділ продажів компанії і зажадати необхідні документи, перевіривши порядність фірми. Це допоможе мінімізувати можливі ризики і гарантувати покупцеві надійність і чесність будкомпанії. При зверненні до забудовника, він може пред'явити інвестору:

Документи, що підтверджують право на власність землі, на якій будується будинок

Ліцензію на будівництво і договір на ген.подряд

Якщо компанія не володіє землею, то документи на законність будівництва на даній земельній ділянці

Дозвільну і проектну документацію

Купуючи квартиру від забудовника, клієнт отримує максимальну вигоду на кожному етапі операції. Таким чином, кожному інвестору вдається знайти ідеальну для нього нерухомість, реалізуючи в ній поставлені цілі.

Похожие публикации