​Характеристики полімерних наливних підлог


Декабрь 18, 2017 – 10:05
Режущий инструмент Диски

Наші майстри виконують якісні, недорогі і різноманітні в плані дизайну покриття.

Полімерна наливна підлога - нове, але вже високо затребуваний напрямок в області обробки різних приміщень (приватних будинків і квартир, офісів і торгово-розважальних центрів, ресторанів і виробництв). Неабиякий дизайн і декоративне різноманітність в поєднанні з хорошими експлуатаційними властивостями даного рішення стали основою його популярності.

Теперь охота на такую птицу как фазан доступна любому, присоединяйтесь!

Спочатку полімерний наливна підлога монтували виключно у виробничих цехах, майстерень і фабриках. Оскільки таке покриття володіє важливими для приміщень подібного призначення якостями - високою міцністю, стійкістю до механічних навантажень, ударам. Крім того, воно нівелює шум і вібраційні коливання.

Характеристики полімерних наливних підлог

Переваги наливної полови

Полімерна наливна підлога - покриття, виконане за технологією наливу полімерних матеріалів. В результаті виходить безшовна, ідеально гладка і рівна поверхня.

Поряд з уже згаданої міцністю полімерна наливна підлога володіє і рядом інших технічних переваг:

Його можна монтувати практично на будь-які підстави (бетонне, дерев'яне і т.д.).

Це одне з найчистіших покриттів, безпилове, екологічне (його часто використовують для обробки поліклінік, лікарень, фармацевтичних виробництв).

Довгий термін служби (не менше 40 років).

Легкість у догляді.

Пожежо- і вологостійкість.

Стійкість до впливу сонячних променів.

Декоративна варіативність (така підлога може імітувати текстуру каменю або дерева, мати унікальні візерунки, орнаменти і т.д.).

Незважаючи на те, що одним з переваг даного покриття є простота і висока швидкість монтажу, процес заливки необхідно проводити в строгій відповідності до технології, контролюючи рівень вологості підстави і хід самого заходу в цілому.

Крім того, важливим параметром буде якість самого полімерного матеріалу. Неякісну підлогу з часом може видати жовтизну.

Похожие публикации