Нерухомість Києва


Май 5, 2017 – 07:40
Каучуковое рулонное покрытиеНерухомість Києва

В цілому нерухомість Києва, новобудови зокрема, в даний час характеризує високий темп зростання і реконструювання. Нові будинки і цілі житлові комплекси виростають, ніби гриби після дощу, в різних районах міста. Також відновлюються старі будинки, що представляють певну історичну цінність.

Новобудови міста Києва користуються великим попитом не тільки серед тих, хто купує житло для того, щоб в ньому жити, але і у інвесторів, охочих примножити свій капітал. Купівля нерухомості - це відмінне капіталовкладення, яке з часом приносить прекрасні дивіденди. Купити нерухомість Ви можете на сайті http://intergal-bud.com.ua/about/about_us/, ціни Вас приємно здивують.


В даний час ціни на новобудови вже не ростуть так активно, як до кризи. Стабільний рівень вартості житла пояснюється, з одного боку, тим, що вгору ціни підштовхує інфляція і високий рівень потенційного попиту на доступне житло в межах міста. З іншого боку, зростання цін стримується нестабільним макроекономічним фоном і все ще низьким рівнем платоспроможності населення.

Чекати істотного зростання цін найближчим часом не варто, так як купівельна спроможність населення все ще сильно обмежена. Крім того, зараз досить високий рівень конкуренції, тому забудовники не можуть дотримуватися агресивної цінової політики. З точки зору покупців, це безумовний плюс, оскільки на ринку склалися унікальні умови для вирішення житлового питання - вибирати квартиру можна не поспішаючи, подивившись всі варіанти, що є в наявності.

Елітні котеджі і заміські будинки

Елітне заміське житло - це не тільки показовий ознака статусу і успішності, але і найбільш затребуваний інвестиційний актив для забезпечених людей, які віддають перевагу мальовничим видам, великих площах, тиші, чистого повітря і неперевершеному рівню комфорту.

Елітні заміські будинки є втіленням елегантності, де присутня єдність інтер'єру, екстер'єру, обробки і аксесуарів. Як правило, такі будинки виконані за ексклюзивними проектами архітекторів і дизайнерів. Купити елітний будинок прагнуть люди, які багато чого досягли в житті.

Цілі придбання елітного заміського будинку у всіх різні. Хтось бажає виїжджати на природу з квартири по вихідних і святкових днях. Особливо цей варіант цікавий тим, у кого є діти, адже свіже чисте повітря так корисний для організму. Кому-то заміський будинок потрібен для постійного проживання. Але є і такі люди, які купують елітні котеджі і потім здають їх в оренду. У будь-якому випадку, наявність у власності заміського будинку є прекрасним капіталовкладенням, здатним не тільки зберегти, а й примножити Ваші кошти в разі продажу нерухомості.

Похожие публикации