Підлогове Покриття для Кухні


Март 30, 2017 – 10:52
Фото: Depositphotos/severija

підлогове покриття для кухні

Гарантія якості на довгі роки

Пол на кухні - будь то ламінат або вінілове покриття - довгі роки буде служити міцним "підставою" під час приготування їжі. Тому ми пропонуємо 25-річну * гарантію на всі наші ламіновані покриття і 20-річну гарантію на серію вінілових підлогових покриттів Livyn категорії "люкс". Виберіть відповідну підкладку з широкого асортименту, щоб зробити вініловий або ламінована підлога на кухні ще більш приємним і гарним.

Підлога на будь-який смак

Вас цікавить традиційний дизайн, що нагадує текстуру натурального дерева? Або ви віддаєте перевагу екзотичний вид деревини з тропіків? Можливо, ви є шанувальником статі з натурального каменю. Яким би не був ваш улюблений стиль, компанія Quick-Step може запропонувати ламінат або вінілове покриття, про який ви мрієте, а також ідеально підходять плінтуси. Широкі або вузькі, зі скошеним або прямим кутом, квадратні або прямокутні - вибір за вами.

Один підлогу для кухні та вітальні

Кухня може виходити в вітальню або відділятися від неї стіною, але в будь-якому випадку використання однакового підлогового покриття в обох приміщеннях - це слушна думка. Це створить відчуття врівноваженості і цілісності, а також візуально збільшить розміри будинку, особливо якщо правильно підібрати напрямок укладання планок.

Виключне якість і міцність

Пол на кухні постійно піддається випробуванням. Ось ніж впав вістрям вниз, тут зі склянки пролилася газована вода. Ваш пол побачив багато чого. Однак завдяки запатентованій технології захисту Scratch Guard ламіновані і вінілові покриття для підлоги для кухні можуть легко витримати будь-який вплив.

простота догляду

Якщо вам потрібен повністю водонепроникний підлогу для кухні, то вінілове підлогове покриття Livyn категорії "люкс" - це те, що ви шукаєте. Але і ламінат не підведе вас: завдяки технології покриття HydroSeal ламінована підлога Quick-Step Impressive і Impressive Ultra не просідає і не намокають.
Похожие публикации