Підлогові покриття для Ванної


Март 30, 2017 – 11:00
Новые напольные покрытия
фахівці рекомендують

Яке підлогове покриття вибратиПередмова. Яке підлогове покриття краще вибрати для ванної? Якому матеріалу віддати перевагу і на що слід звернути увагу при виборі? Саме такими питаннями задаються власники квартир і будинків, що затіяли ремонт у ванній кімнаті. У статті ми розглянемо характеристики найбільш популярних матеріалів для фінішної обробки підлоги у ванній.

З ЧОГО КРАЩЕ ЗРОБИТИ ПІДЛОГУ В ВАННІЙ

Найпопулярніший варіант обробки підлогиПідлогове покриття для ванної кімнати має бути привабливим і практичним. Для комфортного перебування у вологому приміщенні стать не має ковзати, а матеріалу бажано бути привабливим на зовнішній вигляд. Також, вам не варто забувати про стійкість до вологи обраного підлогового покриття і поєднання з кольоровим оформленням приміщення.

Ринок будівельних матеріалів сьогодні здатний запропонувати великий ряд високоякісних матеріалів, змішувачів і раковин, які розрізняються між собою за способом монтажу, естетичному наповненню і практичності. Розглянемо в цій статті основні, найбільш популярні сьогодні підлогові покриття в ванну кімнату, які часто застосовуються в обробці приміщення:

Плитка керамічна;
Плитка ПВХ і лінолеум;
Вологостійкий ламінат;
Пол з природного каменю;
Вініловий підлогу;
Наливні підлоги (підлоги з 3д ефектом).

ЯКЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ ВИБРАТИ В ВАННУ

Ламінат і паркетна дошка у ванній

1. Керамічна плитка є досить поширеним варіантом, завдяки стійкості до підвищеної вологості і привабливому виду. Плитка і керамограніт не схильні до деформації, стійкі до механічних пошкоджень, навантажень і хімічного впливу, що дуже важливо.

Багато рекомендують вибирати покриття з рельєфною і шорсткою поверхнею, що забезпечить безпечне перебування у ванній кімнаті. На користь керамічної плитки для ванної кімнати говорить і той факт, що сьогодні є можливість величезного вибору малюнків і візерунків майбутньої підлоги в кімнаті.

2. Лінолеум ПВХ - недороге і якісне покриття. Поставляється покриття у вигляді сегментів-плиток. Інтер'єр ванної кімнати з мармуруМатеріал показує відмінні характеристики у вологому середовищі, він теплий, стійкий до размоканию, володіє довговічністю і прийнятною ціною. Монтаж ламінату під силу зробити кожному.

Сегменти лінолеуму ПВХ просто укладати на рівну, підготовлену основу. Крім того, є можливість укласти на підлогу утеплений лінолеум. Для оптимального застосування варто вибирати лінолеум з рельєфною текстурою на вологостійкій основі, однак, при надмірному розмоканні можливе утворення грибка.

Самий бюджетний варіант обробки підлоги Наливні підлоги з 3д ефектом

Похожие публикации