​Перевага установки акрилових басейнів


Май 29, 2018 – 17:07
10

Установка акрилових басейновАкріловие басейни найчастіше називають поліестеровими, фібергласових, композитними або скловолоконними. Однак сама суть від цього не змінюється. Їх виготовляють в заводських умовах з матеріалу поліефіру.

Для цього при великій температурі необхідних розмірів лист акрилу згинається в спеціальній вакуумній ванні таким чином, щоб в результаті вийшла певна форма виготовляється вироби. Залежно від типу моделі чаші, а також від її модифікації можуть використовуватися різні форми і преси.

Вы можете приобрести смап по самой выгодной стоимости нва сегодняшний день.

Товщина акрилового листа також безпосередньо залежить від величини басейну. Вона пропорційно зростає в залежності від його розмірів. Після того, як листу додана необхідна форма, він армується скловолокном, зокрема, пінополіуретаном, іншими пластиками. Скловолокно зміцнює конструкцію в цілому. Таке армування проводиться кілька разів з обов'язковою проміжною сушкою. Дно акрилового басейну обробляється водовідштовхувальним шаром, що представляє лакові склади.

Після того, як басейн висохне, в спеціально призначеному приміщенні проводиться обрізка не потрібних частин акрилу, скловолокна. Для підтримки знову виготовленого вироби у вигляді басейну в ідеально чистому стані спеціально верхній акриловий шар покривають особливою захисною плівкою. Вона знімається тільки тоді, коли відбудеться повний монтаж всіх систем з установкою вироби в поглиблення. Мала вага акрилового басейну дозволяє зробити його перевезення та подальшу установку легкою. Єдиним обмеженням стають тільки великі габарити вироби.

Як правило, над великим акриловим басейном встановлюється закритий навіс, виконаний з пластика. Наявність такого навісу запобігатиме потраплянню в акриловий басейн листя і пилу, які будуть забруднювати чашу. Також можна застосувати технологію зрушення даху у закритого басейну, що дасть людині можливість зіграти в літні спекотні дні, приймаючи одночасно водні процедури.

До позитивних якостей акрилових басейнів слід зарахувати їх зручність в транспортуванні, їх міцність і малі тепловтрати, вони не схильні до псування при попаданні прямих сонячних променів, а також не бояться низьких і високих температур. Акрилові басейни не деформуються при навантаженнях і не є слизькими. Крім того, акрилові басейни в залежності від моделі можуть виготовлятися з вбудованими системами бортового і донного стоку води, з різними допоміжними пристроями і драбинками, фурнітурою.

Важливо зауважити, що для запобігання ефекту виштовхування з поверхні землі акрилового басейну через глибокого промерзання грунту в зимовий період, необхідно в ньому залишати воду. У воду також необхідно додати спеціальні консервуючі добавки. Чашу акрилового басейну також рекомендується накривати міцної армованої плівкою. Для цієї мети служать виступи, що знаходяться з боків чаші басейну. Крім того, перед тим, як акриловий басейн встановлювати в грунт, рекомендується зробити для нього армовану стяжку бетоном котлован. Така стяжка допоможе також уникнути виштовхування чаші з землі, а також буде необхідна під час проведення робіт ремонтних по подачі і зливу води, які в багатьох випадках проходять під землею. Та ж сама технологія використовується і при будівництві басейнів з поліпропілену - на гравійно-піщаної подушки бетонна плита підставу з арматурою.

Якщо роботи по установці акрилового басейну виконані якісно і у відповідності з усіма наявними вимогами по його монтажу, то такий басейн стане постійним місцем відпочинку, як для дітей, так і для дорослих в теплу пору року.

Похожие публикации