Переваги купівлі квартири в новобудові


Февраль 19, 2018 – 19:04
как выровнять стены в

Сьогодні все більше людей віддає перевагу придбати новобудову, так як переваг у такого вкладення коштів перед покупкою вторинного житла дуже багато. Чому ж варто купити саме новобуд?

Юридична чистота

У новенькій квартири ще не було власника, тому немає ні прописаних, ні тимчасово вибулих. Таку квартиру з юридичної точки зору купувати набагато безпечніше, ніж вторинку.

Експерти визнають угоди з первинним житлом більш безпечними, ніж угоди на вторинному ринку саме завдяки на 100% юридичній чистоті новобудови. У первинній квартири не було власників, а значить і немає історії угод. Така квартира не може перебувати в заставі або бути під арештом, на неї не можуть претендувати спадкоємці.

Новая Жизнь в ЖК «Лесной Квартал» Или ЖК «Крона Парк» в Броварах - это качественое европейское жилье,которое Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крім того, заселятися в абсолютно нову квартиру куди приємніше, ніж в житло в старому фонді, яке має запах колишніх господарів. У новій квартирі буде абсолютно все нове і буде пахнути новизною.

ремонт

Ремонт в новобудові

Нова квартира в новобудові ... це означає, що в ній будуть нові інженерні комунікації, буде чистий під'їзд, сучасний ліфт. Все буде оформлено в модному стилі і виконано з новітніх матеріалів.

Це ж стосується і планування новобудови. Сьогодні забудовники будують житлові будинки з новими, сучасними плануваннями - важко знайти новобудову з маленькою кухнею, тісним коридорчиком і крихітними кімнатами. Добрими плануваннями квартири старого фонду похвалитися не можуть.

інфраструктура

інфраструктура новобудов

У кожному новому районі разом з житловими будинками «ростуть» школи і садки, торговельні центри, лікарняні містечка. Зазвичай нові житлові масиви дуже швидко впорядковуються, до них підводять центральні дороги, добре ходить громадський транспорт.

Крім того, двори нових будинків добре впорядковані - є дитячі майданчики, спортивні майданчики, зони для відпочинку, зелені насадження є паркінг для автомобілів. У дворах передбачено достатню кількість паркувальних місць, багато двори закриті і перебувають під охороною.

Місцезнаходження

Найчастіше новобудови забудовують в спальних районах міст. Це означає, що поряд не буде важкої промисловості, буде чисте повітря, що не буде скупчення автомобілів, як це буває в центрі. Дуже часто неподалік від нових будинків є чистий водойму або зелений масив.

вартість

Більш низька вартість - це одне з найбільш значущих переваг новобудови. Якщо ви вкладетеся в житло ще на котловані, то заощадите до третини від його вартості. Але чим ближче буде до здачі будинку, тим вищою буде ціна квартири в ньому. Крім того, завжди є можливість замовити ремонт від забудовника, і заощадити додатково круглу суму грошей.

Похожие публикации