​План роботи над дизайн проектом


Апрель 22, 2019 – 07:11
Напольное покрытие

Насамперед нам потрібно познайомитися, і як правило це ми робимо прямо на об'єкті.

На цьому етапі будуть вирішені одні з багатьох технічних питань.

Даний етап формує всю подальшу роботу, як вже говорилося раніше, огляд об'єкта виявляє все "деталі" які необхідні для проектування дизайн проекту, там же відбувається їх обговорення.

Замовити якісний та оригінальний дизайн інтерєру можна замовити на сайті https://polyakova.biz за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Замовити дизайн проект заміського будинку, для такої зустрічі планується набагато більше часу, ніж для квартир, великі площі, свої особливості об'єкта.

Укладається договір, в якому прописуються умови і обов'язки сторін. Весь проект ділитися на три етапи робіт, так само проводитися оплата, 40% -40% -20% від вартості договору, (детальну інформацію, про вартість проекту, ви можете подивитися в розділі ціни), далі заповнюється технічне завдання на проектування з усіма вимогами і побажаннями замовника до майбутнього інтер'єру.

Так як всі об'єкти різні і вимоги до них відповідно індивідуальні, тому при зустрічі проговорюються всі моменти, з цього і складається вартість дизайн проекту.

Далі проводяться виміри всіх приміщень. Це копітка робота, вона вимагає точності і знань. Адже кожен сантиметр грає вирішальну роль в образі приміщення. Потім починається сама робота над створенням дизайн проекту квартири пропонується кілька варіантів планування, обговорюються деталі, всі нюанси, коригується план, відповідно до побажань замовника і особливостей об'єкта, і робиться підсумковий план, для подальшої роботи.

Спеціаліст порадить, що буде краще і що робити не варто, для кожного конкретного випадку. Потім дизайнер інтер'єру створює 3D модель вашого приміщення і на даному етапі замовник побачить свою майбутню квартиру в обсязі, і зможе віртуально побувати в своєму проекті.

Реалізація дизайн проекту:

Після того як буде затверджений дизайн проект, переходимо до частини реалізації.

Будівельна бригада - якщо у вас немає своїх перевірених будівельників, то ви можете скористатися нашою послугою, по ремонтно-будівельним роботам і досвідчена бригада відтворить придуманий дизайн інтер'єру у вашому домі.

Терміновість ремонту - хто не може чекати закінчення виготовлення проекту і потрібно терміново починати будівельні роботи, то це теж можна робити паралельно, для цього, погоджуються необхідні плани і можна починати ремонт (такі тонкощі також проговорюються при зустрічі).

Меблі та обладнання - все, від пошуку постачальників меблів до реалізації складних технічних рішень.

Потрібно встановити систему кондиціонування та узгодити у відповідних організаціях, утеплити балкон або інші види послуг, все це ми візьмемо на себе. У нашому арсеналі величезну кількість постачальників матеріалів усіх галузей.

Похожие публикации