​Все про дизайн маленької кухні


Апрель 7, 2018 – 19:44
Напольный ламинат фото

Сучасний дизайн інтер'єру дозволяє навіть невелику кухню площею 4 м2 облаштувати красиво і функціонально.

Головне навчитися грамотно управляти простором. З питанням підбору готового гарнітура можуть виникнути серйозні проблеми. Однак організації, що займаються виготовленням меблів на замовлення, можуть втілити в життя будь-які ідеї.

На сайте http://pro-novostroyki.com.ua Вы можете найти подробную информацию о всех новостройках и их застройщиках.

Вибираючи тумби, фахівці рекомендують віддавати перевагу неглибоким моделям, що не захарастить простір. При облаштуванні маленьких кухонь хорошим помічником стануть навісні моделі шаф. Вони функціональні і при цьому не займають багато місця.

Власникам кухонь невеликої площі потрібно бути готовим пожертвувати деякою технікою і кухонними аксесуарами. Дизайнери рекомендують відмовитися від повноцінної великогабаритної плити. Вони радять придивитися до варильних панелей і окремим духовим шаф, які ідеально підходять для їх розташування на тумбочках.

Оздоблення стін і стелі повинна бути виконана в світлих тонах, оскільки вони сприяють зоровому збільшенню простору. Дизайнери часто використовують в своїх роботах глянсову плитку або мозайку на стінах і глянсове покриття стелі.

Похожие публикации