​Що входить в малярно-штукатурні роботи?


Февраль 6, 2019 – 18:48
10

Малярно-штукатурні роботи - це основа основ будь-якого ремонту. Наклеїти на поверхню стіни або стелі смужку шпалер, в принципі, може кожен. Але ж кривизну площині не приховати жодними шпалерами, а загальний результат навряд чи задовольнить сьогоднішнього досвідченого споживача ...

Саме тому починати ремонт необхідно з чорнової обробки стін, стелі та підлоги, тобто з малярно-штукатурних робіт.

Які види робіт мається на увазі під малярно-штукатурними?

Основне завдання, яке стоїть перед маляром-штукатурщікі, - вирівняти всі поверхні приміщення, і ідеально підготувати їх до фінальної обробці.

Профессиональное продвижение сайтов тюмень заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вивчити ціни на штукатурні роботи, а також знайти сумлінного майстра-штукатурщікі, можна в інтернеті. Виконання завдання починається з очищення необхідної ділянки від елементів старої обробки.

Подальший процес полягає в послідовному нанесенні на поверхню шарів грунтовки, штукатурки і шпаклівки.

Грунтовка

Якщо ви хочете, щоб думка про наступне ремонті відвідала б вас ще дуже не скоро, то етап грунтовки доведеться повторювати кілька разів. Саме завдяки їй ваша штукатурка, шпалери, керамічна плитка і будь-який інший оздоблювальний матеріал буде «намертво» триматися на стіні довгі роки.

Пояснюється ця особливість грунтовки її унікальними адгезійними властивостями, тобто здатністю зчіплювати різнорідні матеріали (наприклад, тверде покриття і рідкий склад). Так що пропускати цей вид робіт не можна ні в якому разі.

штукатурка

Процес будівництва будь-якого будинку, без сумніву, не простий. І, на жаль, домогтися ідеально рівних стін і кутів одними тільки силами робітників-будівельників неможливо. Згладити всі вади і усунути можливі тріщини в поверхнях блоків, цегли або плит як-раз і допомагає штукатурка.

Друге призначення цього матеріалу - декоративне. Велику популярність останнім часом набуває варіант обробки стін приміщень фактурною штукатуркою. Цей прийом дозволяє створювати незвичайні інтер'єри і експериментувати з різними стилями.

шпаклівка

Остаточні роботи по усуненню дрібних вад поверхонь виконуються з використанням шпаклівки.

Завдання цього матеріалу - створення ідеально гладкої поверхні, на яку будуть наноситися елементи фінальної обробки. Треба відзначити, що фарбування стін без цього етапу не виконується в принципі.

Як розраховується вартість малярно-штукатурних робіт?

Розцінки на малярські роботи, як втім, і всіх інших етапів ремонту, залежать від вартості використовуваного матеріалу. Професійний майстер може допомогти значно заощадити на цьому рубежі, запропонувавши заміну дорогих матеріалів закордонного виробництва вітчизняними аналогами відповідної якості.

Крім того, грамотно розрахована кошторис дозволить уникнути покупки зайвої кількості основи, що також позитивно відбитися на стані гаманця.

Якісне виконання штукатурно-малярних робіт забезпечить чудову завершення вашого ремонту. А створений «за всіма правилами» інтер'єр зробить ваше життя радісним і максимально комфортною.

Похожие публикации