Системи безпеки і системи відеоспостереження: особливості інтеграції


Апрель 11, 2018 – 06:42
Ковры напольные фото цены

На сьогоднішній день практично кожен об'єкт народного господарства оснащений охоронним комплексом. Наявність системи захисту допомагає своєчасно виявити і припинити злочин. Інноваційні технології дозволяють оснащувати охоронні лінії обладнанням, яке, крім захисної та контрольної функції, виконує ряд додаткових дій і алгоритмів. Системи безпеки і відеоспостереження є найбільш поширеним варіантом для охорони майна на об'єктах різного масштабу. Системи відеоспостереження можуть встановлюватися як самостійний комплекс або в якості становить компонента систем безпеки периметра. 

Якісну систему безопасеості і відеоспостереження Ви можете придбати на сайті onvi.in.ua за найвигіднішою вартості на сьогоднішній день.

Вітчизняний ринок пропонує велику різноманітність готових комплектів обладнання для організації відеоконтролю, в залежності від побажань клієнта. Перед установкою будь-якого охоронного комплексу обов'язково складається проектна документація з метою підвищення ефективності та якості роботи захисної лінії в цілому. Використовуючи сучасні пристрої, відеоспостереження дозволяє не тільки здійснювати контроль над подіями, що відбуваються, а й записувати відеоінформацію високої якості, а також передавати повідомлення про тривогу. У ряді систем можна запрограмувати певний алгоритм дій, який обладнання виконує автоматично в разі виникнення нештатної ситуації. Класифікація охоронних комплексів з відеоспостереженням 

Сьогодні фахівці пропонують охоронні системи відеоспостереження трьох типів: Цифрові; інтелектуальні; Інтегровані. Цифрова система відеоспостереження відрізняється легкістю і простотою монтажу, а також доступним інтерфейсом і надійною експлуатацією, тому, як правило, встановлюється на невеликих об'єктах: У приватних будинках (квартирах); магазинах; Торгових залах; Банківських або офісних приміщеннях; Закладах громадського харчування і т. П. Інтегрована лінія безпеки і система відеоспостереження монтуються на великих виробничих і стратегічно важливих об'єктах. Комплекс включає в себе наступні механізми: Лінію відеоконтролю; аудіосистеми; Охоронно-пожежну сигналізацію; СКУД; Датчики різного типу. Інтегровані комплекси можуть управлятися дистанційно. Інтелектуальні лінії безпеки і відеоспостереження застосовуються практично у всіх сферах промислового виробництва, а також в ресторанах, готелях, супермаркетах і т. Д. Особливістю системи є можливість ведення контролю над виконанням конкретної операції (наприклад, розрахункової операції між касиром і покупцем). Вся інформація в інтелектуальному комплексі зберігається в спеціальному архіві. Останнім часом інтелектуальне обладнання встановлюють на стоянках автотранспорту або великих об'єктах, на яких потрібно контроль над рухом транспортних потоків. На відео - як зробити відеоспостереження своїми руками: Комплексний склад систем відеоконтролю і зональність установки обладнання Комплекси безпеки і відеоспостереження за своїм компонентного складу можуть відрізнятися, в залежності від особливостей підконтрольного об'єкта (призначення, масштабу, інженерських або конструкторських відмінностей). Класичне відеоспостереження комплектується наступними пристроями: Відеокамерами (купольний, поворотними, внутрішніми, зовнішніми, ширококутними, IР); моніторами; відеореєстраторами; серверами; мультиплексорами; Системами управління (як правило, матричними). Виконуючи монтаж відеоспостереження, фахівці обов'язково умовно розбивають всю підконтрольну територію на окремі зони. Перед виконанням настановних робіт складається проектна документація, в якій відбивається розташування обладнання і з'єднувальних кабельних ліній для кожної ділянки індивідуально. Виділяють кілька основних зон контролю: Периметр об'єкта; Зону масового скупчення людей; Контрольно-пропускні пункти; Точки переміщення автотранспорту; Внутрішні приміщення; Віддалені об'єкти або будівлі, в яких здійснюються технологічні процеси.

Найбільш поширені види систем відеоконтролю в складі комплексу безпеки Для комплектації інтегрованої системи безпеки використовують три основних види ліній відеоконтролю: Аналогові; цифрові; IP лінії. Аналогові лінії є найпростішими і з'явилися досить давно. Аналогове відеоспостереження комплектується відеокамерами, монітором і квадратором. Такі системи можуть перетворюватися і передавати інформацію з високою роздільною здатністю. Цифрові комплекти є більш сучасними. Новітнє обладнання може піддаватися інтелектуальному програмування (наприклад, установка періодичності запису, зміни режимів зйомки). Управління системою цифрового відеоконтролю осуществл

Похожие публикации