​Як вибрати перфоратор для дому?


Ноябрь 14, 2018 – 17:59
На главную

Даний інструмент можна назвати самим потрібним при ремонті або будівництві будинку. Він витримує найбільші навантаження, полегшуючи роботу будівельника, роблячи її комфортною і приємною. Вибір приладів дуже великий. Наша компанія Интерскол готова надати всю інформацію по кожній моделі інструменту.

Постає питання про те, як вибрати перфоратор, щоб він мав потрібними характеристиками, був зручний в роботі і довго служив своєму господареві. З огляду на, що стоїть перфоратор чимало, слід підійти до пошуку потрібної моделі серйозно. Для правильного вибору важливо знати, як працює інструмент, а також мати уявлення про його конструкції. Існує багато різних моделей приладу, вибрати підходящий саме Вам за ціною і якістю можна з урахуванням інформації, наведеної нижче.

Перфоратор із застосуванням удару

Лучшая цена перфоратора с доставкой по Киеву не пропустите шанс купить качественный инструмент!

Є думка, що такий інструмент і дриль дуже схожі. Але це не так. Хоча дриль і можуть називати перфоратором, так як вона теж має ударними властивостями, принцип роботи у неї зовсім інший. Обидва прилади застосовують для пробивання отворі, але сила впливу на стіну різна, та й відбувається вона від різних джерел.

Що ж стосується перфоратора, то саме для свердління дірок в камені, цеглі, бетоні він і був створений. Якщо ударну енергію направити на піку, лопатку або бур, то їх продуктивність різко збільшиться.

Для роботи пристрою застосовується електромеханічна або Електропневматична сила. Вона створює удар, який так необхідний для того, щоб пробити бетон або камінь. Багато зусиль при цьому докладати не треба, прилад все зробить за Вас. Правда, тримаючись за ручку перфоратора, Ви неабияк пострибаєте. Є механічні пристрої - їх пробивна сила набагато слабкіше, ніж у електричних, тому пробивати отвір доведеться набагато довше.

Виділимо два типи інструментів:

L-образні перфоратори мають особливий підшипник, що дозволяє використовувати їх для самих твердих поверхонь;

Є вузькі перфоратори, які представлені механізмом типу «п'яний» підшипник. Він обертається, змушуючи бій робити спрямовані удари.

Порівнюючи механіку і пневматику, можна помітити, що другий механізм відмінно працює з твердою поверхнею. Якщо ж у Вас в руках механіка, то зусиль потрібно в тричі більше, щоб зробити те ж отвір, що і з пневматикою. Тут практика не розходиться з теорією - краще скористатися досягненнями науки і придбати сучасну модель.

Який перфоратор слід вибрати?

Існує кілька типів інструментів по режиму роботи:

Один режим, коли тільки свердлять;

Два режиму, коли є можливість свердлити і бити стіну;

Три режиму, ще додається можливість довбати.

Класифікація перфораторів по вазі:

Важкі - між п'ятьма і десятьма кілограмами;

Із середнім показником можна знайти в районі п'яти кілограм;

Легкі - не більше чотирьох кілограмів.

енергійність удару

Головним параметром пристрою є енергія удару. Якщо потрібно її виміряти, то використовують джоулі:

Для легких моделей досить одного або двох джоулів;

Серйозні моделі вдаряють з силою від восьми до п'ятнадцяти джоулів.

З більш сильним ударом можна отримати більший діаметр діри. При невеликій силі удару прилад буде працювати як дриль - доведеться докласти багато зусиль і витратити не одну годину часу, щоб висвердлити отвір в бетоні. Йдеться саме про висвердлюванні, а не про пробитті. В результаті інструмент швидко вийде з ладу, а продуктивності при цьому ніякої не буде - саме з цієї причини потрібно купувати перфоратори з високою силою в джоулях.

Сила удару інструменту ніяк не пов'язана з тим, який тиск додається на ручку. Що ж стосується ударного дриля, то тут важливо саме докладати зусилля на рукоятку.

Похожие публикации