Чим Краще Вирівняти Підлогу


Март 30, 2017 – 14:06
Самовыравнивающаяся стяжка

Підкажіть, чим краще

БЕТОННА СТЯЖКАВибираючи в якості нового підлогового покриття плитку ПВХ, знайте - її укладання вимагає рівного підстави. Якщо поверхня матиме дефекти, западини або опуклості, з часом вони можуть проявитися на плитці ПВХ. Вибираючи спосіб, як вирівняти підлогу: стяжкою або фанерою, враховуйте конструктивні особливості статі, зусилля і фінанси, які необхідно затратити.

Способи вирівнювання статі для укладання плитки ПВХ відрізняються в залежності від стартових умов, який підлогу: дерев'яний або бетонний. Деякі способи універсальні для обох видів підлог.

Як вирівняти бетонну підлогу?

Якщо бетонну підлогу є плиту / плити перекриття або просто неякісно залите бетонну основу, його обов'язково необхідно вирівнювати. Для цього в першу чергу знімаємо старе підлогове покриття, очищаємо підлогу від сміття, бетонної крихти і пилу.

Вирівнювання за допомогою бетонної стяжки.

Цей спосіб використовується тоді, коли підлога має суттєві дефекти і нерівності, які неможливо виправити напівзаходами. Складність вирівнювання за допомогою цементно-піщаної стяжки полягати в необхідності монтажу «маяків».

Самонівелююча ВИРІВНЮВАННЯ СТАТІ фанери

Похожие публикации