Яке Підлогове Покриття Вибрати


Апрель 16, 2017 – 21:43
Подсобрали и вот что вышло
Фото: Depositphotos / severija

Вибір підлогового покриття дуже відповідальна процедура.
Потрібно врахувати стільки багато моментів. Наприклад, наскільки кімната прохідна, чи необхідний вам тепла підлога, практичність покриття і його довговічність.

Для кімнат ми часто вибираємо лінолеум. Це, напевно, той матеріал, який найлегше встановлювати. Лінолеум буває натуральним та синтетичним. Перший, звичайно ж, коштує дорожче. З цим видом покриття проблем немає ніяких. Звичайно, він не виглядає так само дорого і по-чудернацьки, як паркет, але все ж. Переваги лінолеуму на обличчя: його легко мити, витримує великі навантаження. А колірні рішення не обмежать ваш вибір.

Для ванни та туалету ми звикли використовувати кахельну плитку. Монтаж плитки займає величезну кількість часу, нервів і зусиль. Головною причиною, чому люди використовують плитку у ванній кімнаті, це підвищена вологостійкості. Завдяки цій якості, плитка служить довго і за нею простіше доглядати.

Паркет - це дороге задоволення. Паркетна підлога прийнято вважати найвишуканішим і екологічно чистим. Завдяки властивій дереву низькій тепловіддачі, підлога з паркетним покриттям завжди тепліше всіх інших. І взагалі наявність натурального дерева в обробці кімнат завжди надає їм додатковий затишок. Паркет не притягає до своєї поверхні пил, його легко мити і він стійкий до появи подряпин і інших пошкоджень.

Ковролін найкраще використовувати для спальні. Таким чином, стать завжди теплий і затишний. Звичайно, існує певна складність у прибиранні. Додатково до Ковролінові покриття доведеться купити потужний пилосос. Ковролін має безліч форм і забарвлень.

Ламінат дуже схожий на паркет, але коштує набагато дешевше. Монтаж не займає багато часу. Забезпечує звукоізоляцію. Як і паркет має безліч забарвлень і фактур. Ось з цих видів покриття ви можете вибрати найбільш прийнятну для себе. Не обов'язково використовувати однакове покриття по всій квартирі.

Похожие публикации