Підлогове Покриття з ПВХ


Март 30, 2017 – 11:03
Новые напольные покрытия
Підлогове покриття з ПВХ

Плитка ПВХ в інтер'єріПлитка ПВХ для підлоги - універсальне покриття, перш за все, привертає покупців стійкістю матеріалу. Дана плитка широко застосовується в комерційних організаціях, а також в якості відмінного покриття для квартири , будинку. Чим же викликаний такий інтерес? Все легко можна пояснити, адже подібна плитка характеризується величезним асортиментом дизайнерських рішень, різноманітними колірними гамами, малюнками, фактурами, формами. Тобто вона знаходить застосування в будь-якому стилі інтер'єру.

вінілова плиткаПлитка на вінілова плитка ПВХ призначена для укладання навіть в тих приміщеннях, де є високі показники вологості.

Даний аспект вигідно відрізняє її від ламінату, пробкових підлог, лінолеуму, паркету. Вона не тільки не боїться попадання води, але на додаток перешкоджає виникненню цвілі, грибка.

Плитка ПВХ в інтер'єрі дитячої кімнати

Укладання плитки ПВХНе можна не згадати і естетичні показники, якими володіє плитка ПВХ для підлоги: фото - явне тому доказ. Укладаючи таку плитку, можна застосувати фантазію і вдосталь «накреатівілі» - викласти хаотично, в шаховому порядку, ромбами. А використовуючи різні кольори, можна створити оригінальні комбінації, наприклад, в центрі кімнати викласти фігури за принципом дитячої гри тетріс.

Важливо: у зв'язку з тим, що плитка добре розрізається, можна зайнятися аплікацією - в результаті вийде цікава фігура.

Також потрібно відзначити, що при бажанні можна купити елегантно оформлену плитку, реалістично імітує сучасний паркет, мармур. Наприклад, для ідеального подібності з паркетом плитка ПВХ виготовляється у вигляді планок. Припресовка пвх плитки при укладанніСаме цей факт дає можливість майстрам укладати її так, щоб вона мала максимальну схожість з паркетними візерунками: «ялинка» або «палуба».

Плитка на вінілова плитка ПВХ - красиво і практично

Більш того, можна створити прямокутні малюнки, які будуть імітувати природу, цінні породи дерева. Одним словом, ПВХ плитка для підлоги відгуки має хороші, адже вона володіє істотними перевагами, про які й піде мова далі.

Похожие публикации