Облицювання Будинка


Март 30, 2017 – 16:00
Облицовка дома фото

Будівництво будинку з газобетону. 

Будівництво будинку з газобетону: переваги і недоліки, особливості та етапи будівництва
Досліджуючи здатність матеріалів проводити тепло, можна прийти до висновку, що найоптимальнішим варіантом в цьому відношенні є газобетон - його пориста структура найкращим чином пристосована для того, щоб утримувати тепло в приміщеннях. Саме з цієї причини і ще завдяки своїй малій масі даний матеріал отримав широке поширення в приватному будівництві. Про нього, а точніше про те, як проводиться будівництво будинку з газобетону, піде мова в цій статті, ми розберемося з перевагами використання газобетонних блоків, етапами будівництва будинків з них і основними тонкощами виконання робіт.
Будівництво будинку з газобетону: переваги і недоліки
Незважаючи на свою зовнішню схожість, пінобетон і газобетон досить сильно відрізняються один від одного за своїми характеристиками. Тому говорячи про достоїнства останнього, маються на увазі його переваги над першим. Якщо стоїть вибір між цими двома матеріалами, то потрібно врахувати такі переваги газобетону.
Він більш міцний і не кришиться в процесі роботи. В принципі, цей фактор на характеристиках будинку в цілому не позначається, а лише ускладнює роботу. Професіоналу все одно, з чим працювати, а ось початківцям мулярам в цьому відношенні краще віддати перевагу саме газобетону.
Довговічність - одноповерховий будинок з газобетону, як, загалом-то, і двоповерховий котедж, здатний прослужити досить тривалий час. Гарантія виробника на цей матеріал становить від 30-ти років - і це тільки при його відкритому використанні. Якщо газобетон запечатати зовні іншими матеріалами, то його термін служби може досягати 80 років. Саме з цієї причини в більшості випадків житлові будинки з чистого газобетону будують рідко, в основному його комбінують з іншими більш міцними матеріалами.
Завдяки своїй легкості газобетонні блоки можуть мати великий розмір - в середньому їх довжина сягає 0, 6м, ширина ...

Перекриття в будинку з газобетону. В принципі, тут обмежень немає - можна використовувати як бетонні плити, так і дерев'яні балки. Є тільки деякі умови виготовлення перекриття газобетонного блоку плитами. По-перше, потрібен спеціальний обв'язувальний армопояс - простір під нього вирізують безпосередньо в самому газобетоні. У стіні вибирається якась подоба чверті висотою 300мм і глибиною 250-300мм - з внутрішньої сторони монтується опалубка, після чого порожнину армується і заливається бетоном марки М200. Над міжкімнатними перегородками армопояс робиться на всю ширину. Мінімальна спирання плит на зовнішні стіни має становити 250мм.
Дах. Тут все стандартно і без змін. Не забувайте про такий важливий момент, як армопояс - питання, як побудувати будинок з газобетону, без нього буде вирішене неправильно. Що ж стосується безпосередньо самого даху, то при її монтажі перевагу краще віддати легким покрівельних матеріалів.
Облицювання будинку з газобетону. Існує кілька стандартних підходів до створення фасаду газобетонного будинку. В одному випадку він може бути додатково утеплений і гідроізольовані пінопластом, який згодом оштукатуривается декоративними складами. А в іншому - просто обкладений декоративним цеглою. Саме цеглою, а не клінкерної плиткою під нього, так як тонкі її розміри не є надійним захистом газобетону від атмосферної вологи. Також досить прийнятна зовнішня обробка будинку з газобетону за допомогою технологій вентильованого фасаду.

Похожие публикации