Облицювання Плиткою


Март 30, 2017 – 16:05
An error occurred
Облицювання плиткою по

Послуги з облицювання фасадів цеглою

від 950 р. / м2

Облицювання фасаду панелями

від 750 р. / м2

Послуги з облицювання фасадів плиткою

від 1250 р. / м2

Наша компанія виконує облицювання фасадів будинків плиткою за ціною послуги від 1250 р. / М2. Роботи виконують професійні фахівці. Гарантія на облицювання - 3 роки.

Пн-Пт з 9-00 до 18-00 Приклади обробки фасадів плиткою

облицювальні роботи

Майстри видаляють дефекти старої підстави, ремонтують тріщини, усувають нерівності. Якість виконання цього етапу залежить від обраного способу монтажу фасадної плитки:

  1. «Сухий» монтаж - плитку кріплять на обрешітку за допомогою оцинкованих саморізів.

Зверніть увагу! При використанні кольоровий фасадної плитки фахівці пропонують реалізувати цікаві рішення з декорування екстер'єру.

При укладанні на клейовий розчин відсутня можливість цілорічного виконання робіт. Крім того, такий спосіб монтажу складніше кріплення на обрешітку.

Приклеювання плитки і розшивання швів

При механічному монтажі по поверхні укладання встановлюють дерев'яну або металеву обрешітку. Крок її монтажу залежить від розмірів плитки. Починають установку з закріплення вертикальних стійок по висоті всієї стіни. Між вертикальними конструкціями фахівці монтують горизонтальні поперечини.

Наші майстри правильно підбирають надійні кріплення для плитки. Для цегляних стін застосовують дюбеля, а для споруд з бетонних плит - анкерні кріплення рамного типу.

Облицювання цоколя різними методами: приклеювання (зліва) і монтаж на обрешітку (праворуч)

Монтаж плитки виконують від низу до верху. Починають роботи від рогу будинку. Особлива акуратність потрібна при укладанні першого ряду фасадної плитки. Перший елемент монтують ідеально рівно і кріплять чотирма оцинкованими саморізами. Наступні плитки закріплюють двома саморізами.

Після укладання кожного ряду майстри перевіряють якість роботи за рівнем. Фахівці коректують елементи, які необхідно підрівняти.

Поради професіоналів

  • Якщо на вулиці волого, то укладання фасадної плитки краще відкласти. При попаданні води на поверхню облицювального матеріалу можлива поява плям.
  • Щоб точно визначити кількість плитки, зробіть схематичну розкладку. Те ж саме стосується і комбінацій з кольоровою плиткою.
  • Але на звичайному папері не вийде так якісно підібрати відтінки, фактури, поєднання глянцевих і матових поверхонь. Ми пропонуємо вам готові рішення з портфоліо або розробимо проект з нуля.
  • Не економте на матеріалах. Велике значення для довговічності плиткової поверхні має якість підготовки підстави і клейової суміші.

У відео представлена технологія виконання облицювальних робіт по обробці сучасного фасаду плиткою.

Похожие публикации