Облицювання Стін Панелями Мдф


Март 30, 2017 – 16:03
Облицовка плиткой по

Облицювання стін панелями МДФ є одним з найшвидших і найменш трудомістким способом для обробки внутрішніх приміщень. Порівняйте, наприклад, з штукатурними роботами, які супроводжуються великою кількістю бруду і пилу, що тягне за собою додаткові фінансові витрати на оплату малярської роботи. Найважливіша гідність МДФ - це величезна різноманітність кольору і малюнка поверхонь, що дозволяє створювати гармонійні поєднання з інтер'єрами всіх стилів і забарвлень.

Обшивка балконів вагонкою - класика облицювання, завжди на піку моди, завжди актуально. Натуральні матеріали міцно зайняли свою нішу на ринку оздоблювальних робіт. Поєднання краси природного малюнка з чіткими геометричними лініями вагонки дозволяють створити колоритний, теплий і, між тим, сучасний інтер'єр. Вагонка - це фасонна, що має розмір і форму, дерев'яна рейка, з обробленою поверхнею. Зазвичай для обшивки використовують хвойні породи, такі як сосна, ялина і модрина, іноді і інші види дерева.

Один з найбільш зручних матеріалів для обробки теплих балконів. Він екологічний, в його склад входить картон і 97% гіпсу, не боїться вогню і ультрафіолетових променів. Крім того, специфіка матеріалу дозволяє виготовити з гіпсокартону будь-які складні форми і конструкції, в тому числі і обшити напівкруглі елементи, за що він і завоював дизайнерську любов.

Похожие публикации