​Спортзал у своєму домі - реальність чи мечта?


Декабрь 17, 2018 – 16:25
Облицовка стен кирпичом фото

Спортзал у своєму домі

Конечно же, реальность! Не важливо, де живете: в двокімнатній квартирі або загородному коттеджі. Головне - бажання стежити за фігурою та мати необхідний бюджет.

Ведь для облаштування приміщень для тренувань потрібна не тільки шведська стіна, але й більш дорогі тренери. Що ж купить в першу чергу?

Вы можете купить электрокаменку по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Необхідний мінімум:

- велотренажер, орбітрек або бігова дорожка (для кардіотренировок);

- силові тренажери (одномісні скам'ї, штанги та пр.) або фітнес-станції;

- шведська стінка для дітей та дорослих;

- спортивні снаряди для преси.

Як перетворити житловий зал в спортивний зал?

Якщо у вас великий будинок, то просто виділіть приміщення на першому поверсі (або підпідвальному) для облаштування спортивного залу. Сделайте косметический ремонт. В якості напольного покриття та обої можна використовувати вініл. Він характеризується хорошою міцністю і довголіттям. Альтернатива для пола - ковролін. Але врахуйте, що ця матеріал більш вимогливий до уходу.

Якщо в кімнаті всі стіни "глухіє", декоруйте хоча б одну з них фотообоями. Набагато приємніше під час бігу любити на пляж, море або лісну поляну. Якщо бюджет дозволяє, установіть телевізор або просто включите музику.

Разместивая тренажери, не приводити їх ближче до стіни (відстань повинна бути не менше 30 см) і друг до друга (мінімум півметра). Не забудьте про гарне кондиціонування. Якщо у вас немає спліт-системи або мобільного аналога, то обов'язково проветрівайте зал до і після тренувань.

Як сэкономить пространство?

Якщо ж ви живете в невеликій квартирі, але все ж хочете мати власний спортзал, зверніть увагу на компактні моделі тренажерів. Вони повинні бути легкими і складними. Так, можна купити невеликий "велосипед", замість фітнес-станції - гантелі, а прес качать на полу або фітболе.

Похожие публикации