Покриття для Підлоги


Март 30, 2017 – 11:39
Штукатурка стен по маякам
Покриття для підлоги фото

Компанія «МЕТАЛДИЗАЙН» пропонує купити підлогові покриття «ПластФактор» в Смоленську. Це міцні і зносостійкі модульні системи, виконані з первинного полівінілхлориду, які не бояться перепадів температур і стійкі до хімічного впливу.

Види підлогових покриттів компанії «ПластФактор»

Водонепроникна замкова система з'єднання, антиковзне напилення, зносостійкість і стійкість до хімічних впливів, - властивості модульних систем Plastfactor. У нас ви можете замовити 14 видів покриття, канти, пороги і супутні товари для монтажу і догляду за підлогою.

Арочна структура плитки VeropolProf забезпечує меншу вагу при більшій навантаженні, а її стираність дорівнює 29, 7 мкм. Воно підійде, якщо ви захочете купити підлогове покриття для гаража або сервісу по ремонту важкої техніки.

Блискучий лак покриття спрощує прибирання. Елегантне матове напилення, оригінальна фактура поверхні або скромна гладка простота є невід'ємною частиною якостей універсальної плитки ПВХ від «ПластФактор».

Ви можете зробити вибір виходячи з особистих переваг або керуючись практичними міркуваннями. Все залежить від того, де саме вона буде встановлена і яке буде її призначення.

Застосування ПВХ покриттів для підлоги

Екологічний, шумо- і вібропоглинаючий тип покриттів радує простотою в збірці. Він застосовується як в житлових приміщеннях, так і в комплексах промислових підприємств. Вам потрібно вибрати лише відповідний вид конкретно для вашого випадку.

Чи буде це універсальне VeropolProf, розроблене фахівцями для об'єктів з підвищеним навантаженням. Або ви хочете купити підлогове покриття з протиковзкою поверхнею типу Aqua, створене спеціально для саун, душових та інших приміщень з підвищеною вологістю? Давайте ознайомимося з асортиментом. Менеджери МЕТАЛДИЗАЙН запропонують вам тільки самі практичні і популярні зразки продукції ПластФактор.

Покриття для вулиці

Варіант № 1. Зовнішній вигляд виконаного покриття з деревинно-полімерного композиту Novodeck brick асоціюється зі старовинної кам'яної бруківкою. Однак прослужить така плитка в рази довше.

Вона не боїться сонця і атмосферних впливів, в ній не заводиться грибок. Також по ній дуже приємно ходити босоніж, адже низька теплопровідність дарує відчуття деревини під ногами.

Похожие публикации