Види Покриття Підлоги


Март 30, 2017 – 12:12
Каркас стены под гипсокартон

Рекомендації по вибору

Наливні підлоги

Вступ

Наливна підлога - прийнята назва великої різноманітності матеріалів, що наносяться наливом і застосовуваних для захисту основи підлоги (бетон, цементно-піщана стяжка і інших типів поверхонь), основна мета якого вирівнювати поверхню, на яку настилається підлога. У зв'язку з особливістю виготовлення, плити, які є підставою для підлог в панельних будинках, робляться гладкими тільки з одного боку - тій, яка буде стелею нижньої квартири. Сторона, яка буде підлогою завжди нерівна, з буграми і западинами, і що не рідкість з стирчать з неї кінцями прутів металевої арматури, а іноді і чималими перепадами рівня підлоги (до 10 см). На таку поверхню не можна якісно настелити ніяке покриття, будь то лінолеум, ламінат або паркет.

Види і класифікація наливних підлог

Прийнято розділяти мінеральні наливні підлоги і полімерні.

Мінеральні наливні підлоги - суміш цементів, модифікаторів і мінеральних наповнювачів, що регулюють пластичність і розтікання розчину і час його затвердіння. Такі суміші називають самовирівнюються і Саморозтічних, хоча їх обов'язково розмазують по поверхні шпателем. Область їх застосування обмежується вирівнюванням підстав для подальшого укладання лінолеум, ламінату, паркету, керамічної плитки і т.п. Такі суміші поділяються на:

  • Базову (призначена для попереднього вирівнювання бетонних і цементно-піщаних підстав, що мають нерівності, перепади, ухили до 80 мм), з подальшим вирівнюванням отриманого покриття фінішним складом або складом для середнього шару. Особливості: товщина шару нанесення від 10 до 80 мм; можливість пересування по поверхні через 12 ч висока міцність.
  • Середній шар (призначений для вирівнювання бетонних і цементно-піщаних підстав, що мають нерівності, перепади або ухили до 30 мм), з подальшим вирівнюванням отриманого покриття фінішним складом. Особливості: товщина шару нанесення від 7 до 30 мм; можливість пересування по поверхні через 4 год; висока міцність.
  • Фінішну (призначена для тонкошарового остаточного вирівнювання бетонних і цементно-піщаних підстав, з подальшим укладанням лінолеуму, паркету, полімерних покриттів, паркетної дошки і т.п. Товщина шару нанесення від 3 до 10 мм. При наявності нерівностей, перепадів, ухилів більше 10 мм , підстава рекомендується вирівняти базовим складом або складом середнього шару). Особливості: товщина шару нанесення від 3 до 10 мм; можливість пересування по поверхні через 4 год; висока міцність.
Похожие публикации