Килими для Підлоги


Март 30, 2017 – 14:09
Какие бывают полы фото

Гумові килими для підлоги

Звичайно, потрібно пам'ятати, що килими і килимки - це відмінні пилозбірники. Тому, прикрашаючи будинок такими речами, варто дотримуватися деяких простих правил фен-шуй.

1. Пол, на який будуть класти килим, повинен бути чистим і неушкодженим.
2. Будьте помірні в кількості і розмірах килимів для будинку: якщо їх занадто багато або вони надто великі, позитивна енергія не зможе накопичитися в такому приміщенні. Килими великого розміри найкраще використовувати в спальнях, вони роблять інтер'єр таких приміщень динамічним, живим.
3. Щоб нейтралізувати негативну енергію, накопичену під покриттям килимом, перед прибиранням необхідно посипати його сіллю і подрібненими сухими травами (їх легко прибрати пилососом).
4. Приміщенням, в яких панує атмосфера люкса, додадуть затишок вовняні підлогові килими.
5. Хороший фен-шуй створять настінні килими для дому, які до того ж ізолюють внутрішнє приміщення, заглушаючи шум, що доноситься з-за стін або з вулиці. За твердженням експертів фен-шуй, рев автомобілів або гучні голоси негативно позначаються на здоров'ї людини.
6. Залучити позитивну енергію здоров'я, багатства, спокою допоможуть пухнасті підлогові килими . Багатство принесуть також червоні килими, мають круглу або овальну форму і виконані з натуральних матеріалів.
7. У вітальні повісьте круглий килимок білого кольору на стіну, а на підлогу покладіть квітчастий килим, це зробить приміщення динамічним, додасть ясність думки. У такій кімнаті можна і повеселитися і попрацювати.
8. Прикрасьте підлогу спальні, їдальні, вітальні круглим килимом. Це прекрасний фен-шуй. Створений з натуральних матеріалів килим створить розслаблюючу обстановку, підніме настрій.
9. Робочий кабінет, домашню бібліотеку, передпокій, коридор прийнято прикрашати килимами для підлоги традиційних форм (прямокутними або квадратними). Вони демонструють інтелект і матеріалізм господаря кімнати.

Похожие публикации