Розсувні Системи Міжкімнатних Дверей


Март 30, 2017 – 11:53
Выравнивание стен по маякам

двері Волховецколлекція

Наша мережа гіпермаркетів пропонує розсувні системи для міжкімнатних дверей і перегородок. У каталозі представлені напрямні та фурнітура для розсувних систем різних типів. У комплект фурнітури як правило входять:

  • ролики і кріплення, який необхідний для їх фіксації на дверному полотні;
  • обмежувач, який перешкоджає відкоту полотна за кордону дверного отвору і дозволяє регулювати ширину відкриття дверей.

Як матеріали зазвичай використовуються метал і пластик.

Двері купе і їх особливості

Традиційна двері відкриваються назовні або всередину, тому їй для безперешкодного відкривання потрібно вільне місце. Це не завжди зручно, особливо якщо мова йде про порівняно невеликих квартирах або офісах. Тому їй на зміну прийшли розсувні конструкції, оснащені роликами, що рухаються по напрямних. Часом їх називають двері-купе.

Системи такого типу можуть використовувати тільки одну направляючу, встановлену на підлозі або над дверним прорізом, але більш надійними вважаються конструкції, в яких використовуються відразу дві напрямних. Також вони можуть бути як одно-, так і двостулковими.

І в житлових, і в офісних приміщеннях рухомі на роликах перегородки дозволяють зручно зонувати простір. Вони рухаються швидко, плавно і безшумно, їх відкривання і закривання не викликає дискомфорту у людей, що знаходяться в кімнаті.

Установка розсувних систем

Установка розсувним систем істотно простіше, ніж монтаж дверей традиційного типу. Але не потрібно забувати про такі нюанси, як проблема з маскуванням зазорів.

Для того, щоб спорудити таку нескладну конструкцію, досить встановити напрямні, по яких буде рухатися дверне полотно. Якщо ви вирішите обмежитися верхній направляє, не потрібно буде порушувати підлогове покриття .

В розсувний системі можна використовувати практично будь-який дверне полотно, але фурнітура повинна йому відповідати. Так, якщо ви плануєте створити двостулкові двері з полотном з масиву деревини, необхідно підібрати до них міцний механізм, здатний протягом тривалого часу витримувати вагу важких полотен.

Похожие публикации