Виготовлення Міжкімнатних Дверей


Март 30, 2017 – 12:16
Входные двери, межкомнатные

Виготовлення дверей з дереваГоворячи про якість дверей, в першу чергу варто подумати, де і як вони виготовляються. Виробництво дверей - це складний і копіткий труд не одного десятка професіоналів. Адже від цього залежить не тільки зовнішній вигляд, але і те, наскільки довго прослужать вам двері, зберігаючи свої первісні якості.

Виготовлення міжкімнатних дверей з масиву: початковий етап

Виробництво дверей з масивуПроцес виготовлення міжкімнатних дверей на замовлення починається з вибору високоякісної деревини вільхи, ясена, дуба, берези та інших порід цінного дерева, в залежності від цінового діапазону. Найперший етап виробництва дверей - розпил та сушка дерева. Для кожного виду деревини підбираються оптимальні умови сушіння, що забезпечує високий відсоток збереження корисних властивостей і гарантує високу якість матеріалу . Вже готові дошки розпилюються на ламелі і ретельно сортуються. Виготовлення дверей на замовленняЗ збірки виключаються ламелі з дефектами, такими як - сучки, заболонь тощо.

Виробництво дверей фото 4Виробництво дверей фото 5Виробництво дверей фото 6
Виробництво дверей фото 10Виробництво дверей фото 11Виробництво дверей фото 12

Виробництво дверей на замовлення Виготовлення дверей з масиву Виробництво дверей з дерева Виготовлення дерев'яних дверей

Похожие публикации